Октомври 16, 2019, 11:14:01 am

Автор Тема: (I zmamen sum za tie pari donirav )  (Прочитано 238 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Carls_Bonano

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 13
 • Популарност: +0/-0
(I zmamen sum za tie pari donirav )
« на: Март 02, 2019, 01:18:07 am »
Име и презиме на сервер(ваше): Carls_Bonano
Име и презиме на сервер(од играчот):  Giussepe_Rivero
Левел:70
За што станува збор: Epa vaka jas donirav za da imam pari toj veli deka prodava sand 20m i jas vikam ajde on vika se brzam mnogu itno mu bilo jas zatoa pobrzav do nego imase uste eden igrac so Super gt i on mesto da mi nudi sand za 20m mi nudi super gt jas bidejki mu se brzase stisnav enter i mesto sand me izmamia super gt za 20m ve molam da mi se vrati sve ima slikano i toj so super gt posle odma zamina /q neznam sto da pravam
Докази(/time задолжително): https://imgur.com/UkkhkkC https://imgur.com/iCH9qBd https://imgur.com/cQr2HTU https://imgur.com/kEnZdVF

Отсутен Tery Wilson

 • Co-Admin
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 1471
 • Популарност: +170/-7
Одг: (I zmamen sum za tie pari donirav )
« Одговори #1 на: Март 03, 2019, 01:49:01 am »
Чекам логови да ти средиме измамниците се ставени во ДХ.

Отсутен Tery Wilson

 • Co-Admin
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 1471
 • Популарност: +170/-7
Одг: (I zmamen sum za tie pari donirav )
« Одговори #2 на: Март 04, 2019, 12:35:48 am »
Барај ме инг да средиме.


Средено ти е
« Последно менување: Март 05, 2019, 12:00:25 am Tery Wilson »