Автор Тема: Cartel de Juárez  (Прочитано 2631 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен ʀᴀʏɴᴇʟʟ ʟᴀꜰꜰʀᴇɴᴄᴇ

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 478
 • Репутација: 12
 • money bright bitches , bitches bright lies
Одг: Cartel de Juárez
« Одговори #195 на: мај 22, 2018, 07:04:47 pm »
BombastikОтсутен Don Firenzo

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 261
 • Репутација: 8
 • Нема Пази Само Гази!!!

Отсутен adolf hitler' 卍

 • Leader
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 2053
 • Репутација: 29
 • HITLER DALI SE SLUSAME
Одг: Cartel de Juárez
« Одговори #197 на: мај 22, 2018, 11:13:11 pm »

Civil Menager

Отсутен adolf hitler' 卍

 • Leader
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 2053
 • Репутација: 29
 • HITLER DALI SE SLUSAME
Одг: Cartel de Juárez
« Одговори #198 на: мај 22, 2018, 11:16:53 pm »
Civil Menager

Отсутен Frank Abbandando

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 484
 • Репутација: 6
 • Пензија
Одг: Cartel de Juárez
« Одговори #199 на: мај 23, 2018, 05:30:17 pm »
rezervirano
Official website: http://ldp.org.sa

Отсутен Frank Abbandando

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 484
 • Репутација: 6
 • Пензија
Одг: Cartel de Juárez
« Одговори #200 на: мај 23, 2018, 05:32:29 pm »
« Последно менување: мај 23, 2018, 05:40:27 pm Frank Abbandando »
Official website: http://ldp.org.sa

Отсутен diesolo

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1435
 • Репутација: 12
 • tyrone bennett aka dmer
Одг: Cartel de Juárez
« Одговори #201 на: мај 23, 2018, 06:40:27 pm »

Отсутен Jack.Bryan

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 827
 • Репутација: 19
 • ex MRD leader x2
Одг: Cartel de Juárez
« Одговори #202 на: мај 23, 2018, 07:50:43 pm »

Отсутен Jack.Bryan

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 827
 • Репутација: 19
 • ex MRD leader x2
Одг: Cartel de Juárez
« Одговори #203 на: мај 23, 2018, 07:51:37 pm »

Отсутен Jack.Bryan

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 827
 • Репутација: 19
 • ex MRD leader x2
Одг: Cartel de Juárez
« Одговори #204 на: мај 23, 2018, 07:52:46 pm »

Отсутен Jack.Bryan

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 827
 • Репутација: 19
 • ex MRD leader x2
Одг: Cartel de Juárez
« Одговори #205 на: мај 23, 2018, 07:53:40 pm »

Отсутен diesolo

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1435
 • Репутација: 12
 • tyrone bennett aka dmer
Одг: Cartel de Juárez
« Одговори #206 на: мај 23, 2018, 08:12:56 pm »
РП неможам да едитирам во ЛСРП има 50слики +
Галерија: https://imgur.com/a/AUN6fUA

Отсутен joнnnιe roυх`

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 24
 • Репутација: 0
 • • JR •
Одг: Cartel de Juárez
« Одговори #207 на: мај 24, 2018, 08:54:21 pm »
- Продавање на марихуана на цивилни лица.


-


-

• JR •

Отсутен Jax Paterson

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 144
 • Репутација: 0
Одг: Cartel de Juárez
« Одговори #208 на: мај 24, 2018, 09:45:32 pm »
http://dw-game.info/forum/index.php?topic=6906.msg62955#msg62955 - Тука ќе ги постирам моите рп активности од ИНГ.

Отсутен Edward Kelley

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 6
 • Репутација: 0
Одг: Cartel de Juárez
« Одговори #209 на: мај 24, 2018, 09:45:55 pm »
Браво