Јуни 25, 2019, 11:33:27 am

Автор Тема: [Игра]Каладон  (Прочитано 3206 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Nathaniel Oakwood

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 98
 • Популарност: +2/-1
 • Nick на сервер: Cody Clifford
Одг: [Игра]Каладон
« Одговори #390 на: Јуни 10, 2019, 08:22:20 am »

Присутен Stefan Pforzheim

 • Leader
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 248
 • Популарност: +30/-7
 • Chief Of Police
 • Nick на сервер: Stefan_Pforzheim
Одг: [Игра]Каладон
« Одговори #391 на: Јуни 10, 2019, 08:47:11 am »
јаболКА :P


Отсутен manuel jimenez

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 49
 • Популарност: +1/-0
 • Nick на сервер: Manuel Jimenez
Одг: [Игра]Каладон
« Одговори #392 на: Јуни 11, 2019, 06:56:35 pm »
Несмее да заврши на КА.
нов збор - ѓубре
« Последно менување: Јуни 11, 2019, 06:59:29 pm manuel jimenez »
- manuel jimenez

Отсутен Nathaniel Oakwood

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 98
 • Популарност: +2/-1
 • Nick на сервер: Cody Clifford
Одг: [Игра]Каладон
« Одговори #393 на: Јуни 12, 2019, 10:24:25 am »
Реакција

Присутен Dish

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 262
 • Популарност: +6/-2
 • Ez Money, ez man
 • Nick на сервер: Dejon Wayford
Одг: [Игра]Каладон
« Одговори #394 на: Јуни 12, 2019, 11:17:42 am »
Јане

Отсутен Nathaniel Oakwood

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 98
 • Популарност: +2/-1
 • Nick на сервер: Cody Clifford
Одг: [Игра]Каладон
« Одговори #395 на: Јуни 12, 2019, 01:52:59 pm »

Присутен Stefan Pforzheim

 • Leader
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 248
 • Популарност: +30/-7
 • Chief Of Police
 • Nick на сервер: Stefan_Pforzheim
Одг: [Игра]Каладон
« Одговори #396 на: Јуни 12, 2019, 02:48:08 pm »
edri


Отсутен Daveed Diggs

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 73
 • Популарност: +1/-2
 • Nick на сервер: Daveed Diggs
Одг: [Игра]Каладон
« Одговори #397 на: Јуни 12, 2019, 06:39:24 pm »

Отсутен Thomas_Rodriguez

 • Leader
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 823
 • Популарност: +117/-4
 • ex leader, gamemaster.
Одг: [Игра]Каладон
« Одговори #398 на: Јуни 13, 2019, 08:44:43 pm »
Иерусалим
Police Officer III - Thomas Rodriguez


LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT - "To Protect and To Serve"
Отсутен Russell®™

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 214
 • Популарност: +6/-2
 • Nick на сервер: Bryan Russell Ex: Jeff Hardi
Одг: [Игра]Каладон
« Одговори #399 на: Јуни 13, 2019, 08:50:48 pm »
Имиња

Отсутен Thomas_Rodriguez

 • Leader
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 823
 • Популарност: +117/-4
 • ex leader, gamemaster.
Одг: [Игра]Каладон
« Одговори #400 на: Јуни 14, 2019, 07:26:40 pm »
Police Officer III - Thomas Rodriguez


LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT - "To Protect and To Serve"
Отсутен Russell®™

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 214
 • Популарност: +6/-2
 • Nick на сервер: Bryan Russell Ex: Jeff Hardi

Отсутен manuel jimenez

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 49
 • Популарност: +1/-0
 • Nick на сервер: Manuel Jimenez
Одг: [Игра]Каладон
« Одговори #402 на: Јуни 14, 2019, 07:30:26 pm »
бокал
- manuel jimenez

Отсутен Russell®™

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 214
 • Популарност: +6/-2
 • Nick на сервер: Bryan Russell Ex: Jeff Hardi
Одг: [Игра]Каладон
« Одговори #403 на: Јуни 14, 2019, 11:19:55 pm »

Отсутен manuel jimenez

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 49
 • Популарност: +1/-0
 • Nick на сервер: Manuel Jimenez
Одг: [Игра]Каладон
« Одговори #404 на: Јуни 15, 2019, 12:07:00 am »
ташна
- manuel jimenez