Декември 13, 2019, 04:46:10 am

Гласање

В11 Реализација шо мислете?

Да
91 (80.5%)
Не
14 (12.4%)
Неколку од НИВ - (наведи во коментар)
8 (7.1%)

Вкупно гласови: 102

Гласањето се затвора: Февруари 07, 2020, 12:30:13 am

Автор Тема: [ПРЕДЛОГ]:v11 - Додадени нови.  (Прочитано 2210 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Присутен DariusSherman

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 33
 • Популарност: +1/-1
 • Nick на сервер: Darius_Sherman
Одг: [ПРЕДЛОГ]:v11 - Додадени нови.
« Одговори #60 на: Ноември 25, 2019, 07:15:43 am »
mora prva da bidi temava, inaku ve iskinaF

Отсутен Ryan Garcia

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 453
 • Популарност: +5/-2
 • Founder Of Bug's
Одг: [ПРЕДЛОГ]:v11
« Одговори #61 на: Декември 03, 2019, 02:26:49 pm »

Отсутен Raff_Camora

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 50
 • Популарност: +0/-0
 • Th£BosS
 • Nick на сервер: Raphael_Ragucci
Одг: [ПРЕДЛОГ]:v11
« Одговори #62 на: Декември 03, 2019, 02:42:33 pm »

Присутен DariusSherman

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 33
 • Популарност: +1/-1
 • Nick на сервер: Darius_Sherman
Одг: [ПРЕДЛОГ]:v11 - Додадени нови.
« Одговори #63 на: Декември 04, 2019, 07:44:33 am »
glasajte so DA do 100tka da oterame pa da vidime dali ke napra demek

Присутен DariusSherman

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 33
 • Популарност: +1/-1
 • Nick на сервер: Darius_Sherman
Одг: [ПРЕДЛОГ]:v11 - Додадени нови.
« Одговори #64 на: Декември 12, 2019, 05:47:11 am »
ajde 100tka be

Отсутен ᴀᴢᴢᴏʟɪɴᴏ ᴘᴀᴄᴄɪᴏʀᴇᴛᴛɪ

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 97
 • Популарност: +0/-0
 • Nick на сервер: Azzolino_Paccioretti
Одг: [ПРЕДЛОГ]:v11 - Додадени нови.
« Одговори #65 на: Декември 12, 2019, 03:49:42 pm »