Декември 14, 2019, 12:34:23 pm

Гласање

В11 Реализација шо мислете?

Да
92 (80.7%)
Не
14 (12.3%)
Неколку од НИВ - (наведи во коментар)
8 (7%)

Вкупно гласови: 103

Гласањето се затвора: Февруари 07, 2020, 12:30:13 am

Автор Тема: [ПРЕДЛОГ]:v11 - Додадени нови.  (Прочитано 2224 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Leonelevics

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 1
 • Популарност: +0/-0
 • Nick на сервер: Leonelevics
娛樂城介紹
« Одговори #45 на: Октомври 26, 2019, 10:59:00 am »

Отсутен Senator™

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 266
 • Популарност: +4/-2
 • Влезени у ова не не вадат адвокати.
 • Nick на сервер: I sam znash..
Одг: [ПРЕДЛОГ]:v11
« Одговори #46 на: Октомври 27, 2019, 05:39:57 pm »

Отсутен Chad Mendes

 • Server Admin
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 679
 • Популарност: +11/-4
 • trust nobody.
Одг: [ПРЕДЛОГ]:v11
« Одговори #47 на: Октомври 28, 2019, 10:55:19 pm »

Присутен DariusSherman

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 33
 • Популарност: +1/-1
 • Nick на сервер: Darius_Sherman
Одг: [ПРЕДЛОГ]:v11 - Додадени нови.
« Одговори #48 на: Октомври 31, 2019, 12:21:21 pm »
so e ova be

Отсутен sweetyears

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 19
 • Популарност: +0/-0
 • Nick на сервер: филтер за воздух
Одг: [ПРЕДЛОГ]:v11 - Додадени нови.
« Одговори #49 на: Ноември 03, 2019, 01:33:39 pm »
нема потреба тоа за патарината ако имаш у тебе дрога матс и остало да неможеш да поминеш
едино на граница тоа патарина слободно минеш
друго се е топ

Отсутен ★ AЛИГАТОР ★

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 162
 • Популарност: +4/-1
 • Ne volim ljude, jer ljudi previse pricaju...
 • Nick на сервер: James_Monsees
Одг: [ПРЕДЛОГ]:v11 - Додадени нови.
« Одговори #50 на: Ноември 03, 2019, 01:55:59 pm »
имаш супер идеии :D

Отсутен Back Jacke

 • Leader
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 246
 • Популарност: +5/-6
 • Learner in C programing
 • Nick на сервер: Back_Jacke
Одг: [ПРЕДЛОГ]:v11
« Одговори #51 на: Ноември 03, 2019, 05:04:41 pm »

Back Jacke Hitman - http://dw-game.info/forum/index.php?topic=60090.0   ( Dead )Отсутен Gabriel Virerra

 • Leader
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 232
 • Популарност: +7/-4
 • 🇹​🇷​🇦​🇯​🇰​🇴​🇼​🇿
 • Nick на сервер: Gabriel_Virerra
Одг: [ПРЕДЛОГ]:v11 - Додадени нови.
« Одговори #52 на: Ноември 04, 2019, 02:02:03 am »
Ме бендисаја бајчки!

Отсутен DorneliusAlfredKennecton

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 102
 • Популарност: +0/-2
Одг: [ПРЕДЛОГ]:v11 - Додадени нови.
« Одговори #53 на: Ноември 11, 2019, 10:36:55 pm »
Нема шански да се тргни /oleci ти во кола имаш прва помош? ако е ранет некој то зошто е?

ти другар арен си? 30к да ти зема ако те дм некој? 10 сати треба афк да бидиш за да ги вратиш тие 30к нема секој 20м можи да ти зема по 5к појче од пола од идеиве ти се глупи искрено ако зема по 30к тогаш нека зголема плати на 50к

11к земаш на секој саат, така затоа што си цивил
да се укини 11к, ке идеш да рпаш мд или ПД или МВР за да земаш пари така?
24х земаш 260к, нормално за да те олечат 30к треба , Плус Доктори рл се платено дупло повеќе од сето тоа.
затоа мд никој не рпа, оти му е поубаво од социјално и цивили да бидат.
нонстоп се дма, се оди авион, олд , воз на секој сат по 100к че зема
na 3min 1exp ako e afk ami civilite so digat lvl za inv za imot ???

Присутен DariusSherman

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 33
 • Популарност: +1/-1
 • Nick на сервер: Darius_Sherman
Одг: [ПРЕДЛОГ]:v11 - Додадени нови.
« Одговори #54 на: Ноември 12, 2019, 10:51:43 am »
Нема шански да се тргни /oleci ти во кола имаш прва помош? ако е ранет некој то зошто е?

ти другар арен си? 30к да ти зема ако те дм некој? 10 сати треба афк да бидиш за да ги вратиш тие 30к нема секој 20м можи да ти зема по 5к појче од пола од идеиве ти се глупи искрено ако зема по 30к тогаш нека зголема плати на 50к

11к земаш на секој саат, така затоа што си цивил
да се укини 11к, ке идеш да рпаш мд или ПД или МВР за да земаш пари така?
24х земаш 260к, нормално за да те олечат 30к треба , Плус Доктори рл се платено дупло повеќе од сето тоа.
затоа мд никој не рпа, оти му е поубаво од социјално и цивили да бидат.
нонстоп се дма, се оди авион, олд , воз на секој сат по 100к че зема
na 3min 1exp ako e afk ami civilite so digat lvl za inv za imot ???
civil, so igranje ce si kreni level , a ne so afk

Отсутен Koza Krava

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 13
 • Популарност: +0/-0
 • Nick на сервер: kuro jadec
Одг: [ПРЕДЛОГ]:v11 - Додадени нови.
« Одговори #55 на: Ноември 15, 2019, 10:53:39 am »
glasano

Отсутен Bontade

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 14
 • Популарност: +0/-0
 • Nick на сервер: Derrick Bontade

Отсутен zraaaan

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 436
 • Популарност: +6/-1
 • Оно што те улица научи , школа никад нече !
Одг: [ПРЕДЛОГ]:v11 - Додадени нови.
« Одговори #57 на: Ноември 16, 2019, 06:14:35 pm »
Dzabe se macas , nogo dobri idei ama nema koj da gi realizira , oti na servero se glede da gi zadovolat civilite so dremat narodna.
(20 - 26 Декември , лудило)

Присутен DariusSherman

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 33
 • Популарност: +1/-1
 • Nick на сервер: Darius_Sherman
Одг: [ПРЕДЛОГ]:v11 - Додадени нови.
« Одговори #58 на: Ноември 19, 2019, 05:05:19 am »
Dzabe se macas , nogo dobri idei ama nema koj da gi realizira , oti na servero se glede da gi zadovolat civilite so dremat narodna.
aaa

Отсутен Killed

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 65
 • Популарност: +3/-0
 • NO PAIN NO GAIN
 • Nick на сервер: Johny_Horny