Октомври 16, 2019, 11:14:36 am

Автор Тема: [Nepravilno Zatvoren] David_Stevens x2 (Интелектуалец админ да види тема  (Прочитано 125 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен 𝓓𝓪𝓿𝓲𝓭 𝓢𝓽𝓮𝓿𝓮𝓷𝓼

  • Наш човек
  • **
  • Пораки: 1104
  • Популарност: +51/-16
  • History is decided by winners
  • Nick на сервер: David_Stevens
Ваше Име и Презиме (nickname): David_Stevens
Од кој админ сте затворени: Ava_Kayden
Причина: DM
Зошто мислете дека треба да бидете извадени: Па како шо се гелда таја се тпна до дрвото а пред тоа да се тп тој ме удираше со моторот по ПД крушер а тој не е свесен дека тој напајга оффицер  имам право да се одбранам во таква ситуација да отворам оган.
 
, се гледа по сликите дека играчот ме навредува и не е казнет. , Како да повикам појачајне кога суспектот  ме напајѓа иамм право на одбрана? , не е никаква собрачајка туку во прашање бесе напад на оффицер собрајчајка тргни на стра, поправи си ја грешката  он ме удара ја несмема да се бранам? ,  Нее битно дали играчот е бандит можи и обичен  цивил да нападдне оффицер а не само бандит.  https://www.youtube.com/watch?v=H2OtUMLLP-Q
Доказ (Задолжително):  https://imgur.com/a/UzD9v81  се замлува интелектуалец админ да виде тема не накурчени админи.
« Последно менување: Февруари 04, 2019, 05:44:11 pm 𝓓𝓪𝓿𝓲𝓭 𝓢𝓽𝓮𝓿𝓮𝓷𝓼 »
SHERIFF David Stevens
Sheriff of Los Santos County — Los Santos County Sheriff's Department"A To Tradition of Service" Protect and to Serve"

Отсутен SAINT

  • Наш човек
  • **
  • Пораки: 981
  • Популарност: +21/-13
Одг: [Nepravilno Zatvoren] David_Stevens x2 (Интелектуалец админ да види
« Одговори #1 на: Февруари 04, 2019, 05:49:16 pm »
Пријателе он те мава со мотор ти го убиваш за самоодбрана......................................