Октомври 16, 2019, 11:15:06 am

Автор Тема: [Nepravilno Zatvoren] David_Stevens  (Прочитано 120 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен 𝓓𝓪𝓿𝓲𝓭 𝓢𝓽𝓮𝓿𝓮𝓷𝓼

  • Наш човек
  • **
  • Пораки: 1104
  • Популарност: +51/-16
  • History is decided by winners
  • Nick на сервер: David_Stevens
[Nepravilno Zatvoren] David_Stevens
« на: Февруари 04, 2019, 05:30:31 pm »
Ваше Име и Презиме (nickname): David_Stevens
Од кој админ сте затворени: Ava_Kayden
Причина: DM
Зошто мислете дека треба да бидете извадени: Па како шо се гелда таја се тпна до дрвото а пред тоа да се тп тој ме удираше со моторот по ПД крушер а тој не е свесен дека тој напајга оффицер  имам право да се одбранам во таква ситуација да отворам оган. https://www.youtube.com/watch?v=MIxlbtjrk60 , се гледа по сликите дека играчот ме навредува и не е казнет.
Доказ (Задолжително):  https://imgur.com/a/UzD9v81
SHERIFF David Stevens
Sheriff of Los Santos County — Los Santos County Sheriff's Department"A To Tradition of Service" Protect and to Serve"

Отсутен SAINT

  • Наш човек
  • **
  • Пораки: 981
  • Популарност: +21/-13
Одг: [Nepravilno Zatvoren] David_Stevens
« Одговори #1 на: Февруари 04, 2019, 05:34:55 pm »
Не си ти некој бандит него си офицер
И ако треба да отвориш оган,прво викаш појачање а не сам да трчиш
Башка ако некој те удари со мотор се симулира сообраќајка или нешто повреда,а не да искочиш и да го утепаш

Нема да си изваден