Ноември 14, 2019, 08:01:09 pm

Автор Тема: [Давам] Ефекти  (Прочитано 1021 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен GHOSTFACE

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1040
 • Популарност: +27/-0
 • Bootlegs Basement Lab
 • Nick на сервер: Avondre_Lattimore
[Давам] Ефекти
« на: Мај 06, 2018, 02:28:15 pm »
Што споделувате: Ефекти
За кој програм е алатката: Photoshop CS6
Link за превземање: https://imgur.com/a/vRSfJJN

Отсутен Woozie ツツ

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 697
 • Популарност: +34/-0
 • Ги ценам тие што си ја признаваат Грешката!
Одг: [Давам] Ефекти
« Одговори #1 на: Мај 06, 2018, 03:24:40 pm »
Добри се !!!
ex.James_Hernandez

Отсутен prince of monaco

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 689
 • Популарност: +19/-0
 • ona mene pali
 • Nick на сервер: Laywein Wrighten
Одг: [Давам] Ефекти
« Одговори #2 на: Мај 06, 2018, 05:11:57 pm »
super se fala

操你

Отсутен МистерБим

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 438
 • Популарност: +2/-0
 • Jim Beam-Персиска Ајкула
Одг: [Давам] Ефекти
« Одговори #3 на: Мај 06, 2018, 06:12:15 pm »


Отсутен GHOSTFACE

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1040
 • Популарност: +27/-0
 • Bootlegs Basement Lab
 • Nick на сервер: Avondre_Lattimore
Одг: [Давам] Ефекти
« Одговори #4 на: Мај 06, 2018, 07:10:58 pm »
Нп  :)

Отсутен Michael Heywood

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 840
 • Популарност: +15/-1
Одг: [Давам] Ефекти
« Одговори #5 на: Мај 07, 2018, 01:01:02 pm »
Доста добри :D

Отсутен C̶a̶l̶a̶b̶r̶e̶s̶e̶

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 2174
 • Популарност: +36/-3
 • london/england
 • Nick на сервер: Peter Calabrese
Одг: [Давам] Ефекти
« Одговори #6 на: Мај 08, 2018, 05:55:15 pm »
Екстра се, благодарам.
Отсутен Mattheus Finner'

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 2005
 • Популарност: +120/-9
Одг: [Давам] Ефекти
« Одговори #7 на: Мај 09, 2018, 04:15:09 pm »
Dobri se
ex
mrd leader x3, ballas, k7,vlada,lsmd x2, ms13 x2, swat.
+ gamemaster.
Отсутен GHOSTFACE

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1040
 • Популарност: +27/-0
 • Bootlegs Basement Lab
 • Nick на сервер: Avondre_Lattimore
Одг: [Давам] Ефекти
« Одговори #8 на: Мај 10, 2018, 12:38:47 pm »
Доволно дискусија
lock