Октомври 16, 2019, 11:30:23 am

Автор Тема: [Неправилно затворен]- Luigi_Gotarelli  (Прочитано 81 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Luigi❗️🔱

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 17
 • Популарност: +0/-1
 • ex Nick White
[Неправилно затворен]- Luigi_Gotarelli
« на: Јануари 22, 2019, 03:15:35 pm »
Ваше Име и Презиме (nickname): Luigi_Gotarelli
Од кој админ сте затворени: /
Причина: Рпав со пд, само што дојдов ингаме се возев со кола и дојдоа коли пд ме собраа и ми ставија вантед, и ми падна интернетот и коа влегов 3х сум дх, имав цуфф
Зошто мислете дека треба да бидете извадени: /
Доказ (Задолжително): https://imgur.com/a/sKlmgRZ

Отсутен Jarrett Livingston

 • Server Admin
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 1533
 • Популарност: +12/-8
 • DreamWorld Admin
Одг: [Неправилно затворен]- Luigi_Gotarelli
« Одговори #1 на: Јануари 22, 2019, 03:18:56 pm »
Изваден
Server Administrator