Октомври 16, 2019, 12:02:02 pm

Автор Тема: [Неправилно Затворен] Suleyman Cakar  (Прочитано 79 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Suleyman Cakar™

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 20
  • Популарност: +3/-0
[Неправилно Затворен] Suleyman Cakar
« на: Јануари 22, 2019, 11:22:25 am »
Ваше Име и Презиме (nickname): Suleyman Cakar
Од кој админ сте затворени: Ansel Adams
Причина: DM
Зошто мислете дека треба да бидете извадени: нема никаквo дм он ме дмаше со пендрак и тоа пред кварт
извадив деагле и го убив
Доказ (Задолжително): https://imgur.com/a/jLEbQ9z
aka Suleyman Cakar

Отсутен Ansel Adams

  • Наш човек
  • **
  • Пораки: 1489
  • Популарност: +26/-3
  • Account verified by: DreamWorld Gaming © 2019 ☑️
  • Nick на сервер: Ansel_Adams
Одг: [Неправилно Затворен] Suleyman Cakar
« Одговори #1 на: Јануари 22, 2019, 11:25:35 am »
Средено.
- Со почит DreamWorld Administration™


Ex. Administrator
- Ansel Adams