Октомври 16, 2019, 12:26:45 pm

Автор Тема: [Неправилно Затворен] Diego Scarletta  (Прочитано 98 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Steven_Seagal

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 720
 • Популарност: +11/-3
 • Coming to here I do not know backwards
[Неправилно Затворен] Diego Scarletta
« на: Јануари 20, 2019, 10:28:36 pm »
Ваше Име и Презиме (nickname):Diego Scarletta
Од кој админ сте затворени:Tommy Angelo
Причина:DM
Зошто мислете дека треба да бидете извадени:Овака , пд имаше потера на двајца од хитман , почнаа да бегаат и влегоа во хитман надвор имаше пд јас сум ПД инвите и рпам детектив моментално сум Детектив Капетан и ја водам Gang and Narcotics Division сват направи упад во објект и јас реков ке влезам прв како детектив , на темата тој вика дека сум ЛСГ инвите а јас таков скин имам сетнато дека рпам детектив од страна на админ , влегов во објектот и почнаа да ме дмаат да не ме дмнат ги убив со самоодбрана хитаман се гунови имаат не сте сигурно до толку , имав причина сакам да сум изваден
Доказ (Задолжително): objasneto , nema sto da se stavi dokaz.

Отсутен Steven_Seagal

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 720
 • Популарност: +11/-3
 • Coming to here I do not know backwards
Одг: [Неправилно Затворен] Diego Scarletta
« Одговори #1 на: Јануари 20, 2019, 10:30:46 pm »
плус кај него на сликите се гледа дека пишува /м лспд

Отсутен Tommy Angelo

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 571
 • Популарност: +0/-3
 • D R E A M W O R L D
Одг: [Неправилно Затворен] Diego Scarletta
« Одговори #2 на: Јануари 20, 2019, 10:31:10 pm »
Без докази нема да бидеш изваден

- Катанче


ex.ADMINISTRATOR LEVEL 5 *