Декември 13, 2019, 03:17:14 pm

Автор Тема: [Идеја]: Чат / Известување ПМ  (Прочитано 936 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен 𝕱𝖗𝖆𝖓𝖐 𝕹𝖔𝖗𝖙𝖇𝖊𝖑𝖑

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 32
 • Популарност: +0/-0
 • Nick на сервер: Frank_Nortbell
Одг: [Идеја]: Чат / Известување ПМ
« Одговори #30 на: Октомври 02, 2019, 11:02:56 am »
Респект за ова арно со ти текна

Отсутен Michael Jordan

 • Leader
 • Почетник
 • *
 • Пораки: 179
 • Популарност: +2/-2
 • Nick на сервер: Michael Jordan
Одг: [Идеја]: Чат / Известување ПМ
« Одговори #31 на: Октомври 08, 2019, 12:12:59 pm »
Добар предлок!

Отсутен Senator¿☆¿

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 54
 • Популарност: +0/-0
 • Влезени у ова не не вадат адвокати.
 • Nick на сервер: I sam znash..
Одг: [Идеја]: Чат / Известување ПМ
« Одговори #32 на: Октомври 18, 2019, 09:59:41 pm »
                         Не е лоша идеата.

Отсутен Jasson Stewart

 • Leader
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 236
 • Популарност: +2/-0
 • Стар ник: Candy Noyer
 • Nick на сервер: Jasson Stewart


Отсутен John Corleone

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1542
 • Популарност: +45/-3
 • Admin Menager
Одг: [Идеја]: Чат / Известување ПМ
« Одговори #34 на: Октомври 24, 2019, 04:01:19 pm »
Нема потреба.