[Проблем]-Во врска со враќање /stats

The Forbidden · 32

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен The Forbidden

 • Promo Team
 • *
  • Пораки: 215
  • Репутација: 3
 • Цивилка у крви
на: јануари 14, 2019, 08:51:06 pm
Име и презиме на сервер:Francesco_Werner
Левел(незадолжително):29
За што станува збор:Значи ова не е фер на некои им враќате све,а на нас ни пола пари не ни враќате,значи на Macy Blodwin и е вратено и пари и све,а на мене ми се враени од 9.5m(за Bloodring) ми се вратени само 3.2m,а плус и за сликата од /stats не ми се вратени 2m и нешто мислам беа..
Слика/видео: http://dw-game.info/forum/index.php?topic=29960.45-еве за Macy Boldwin
https://imgur.com/wR6j9g1 - еве ја мојата тема(ме мрзеше да ја тражам,ја имав на imgur)
https://imgur.com/h5Yjohp - еве колку ми е вратено(со lvl ми е све добро целосен lvl ми е вратен,само уште пари..)Отсутен The Forbidden

 • Promo Team
 • *
  • Пораки: 215
  • Репутација: 3
 • Цивилка у крви
Одговори #1 на: јануари 14, 2019, 08:52:52 pm
Исто така забораив да кажам дека не ми е дадена награда за стар играч  ;DОтсутен The Forbidden

 • Promo Team
 • *
  • Пораки: 215
  • Репутација: 3
 • Цивилка у крви
Одговори #2 на: јануари 14, 2019, 10:35:02 pm
рефрешОтсутен [Staff] Tery Wilson

 • Co-Admin
 • *
  • Пораки: 497
  • Репутација: 14
Одговори #3 на: јануари 15, 2019, 01:19:38 am
За враќање на статс тема се става во http://dw-game.info/forum/index.php?topic=29960.0 доколку не сте ставиле веќе.