Март 26, 2019, 09:41:08 pm

Автор Тема: [САМП]-Помош у врска со ентериери на куки  (Прочитано 193 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Craig'

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 115
  • Популарност: +1/-0
  • Ex. LvL13, Bloods, Crips Leader
[САМП]-Помош у врска со ентериери на куки
« на: Ноември 09, 2018, 02:48:31 am »
Име и презиме(на сервер): Luciano Santucci
За што станува збор(во кратки црти): Па ми треба помош у врска со ентериери на куки.
Детално објаснување(незадолжително): Овде во овој борд ги најдов ентериерите шо ги има од ГТА Сан Андреас , сакам ентериер пример тие шо ги има сега ингејм.. Па да ми се прати за мала/средна/голема кукја цени и сликички
Слика/видео(пожелно): //

Отсутен kazuotaoka.

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 182
  • Популарност: +1/-1
  • Administrator 1*
Одг: [САМП]-Помош у врска со ентериери на куки
« Одговори #1 на: Ноември 27, 2018, 10:08:30 pm »
За ова барај Хеад ингејм, пошто и ние не ги знаеме какви се интериорите.
Доколку ти требам нешто контактирај ме по ПМ на форум или ингаме барај ме.
Катанче.