Април 19, 2019, 09:01:55 pm

Автор Тема: ИЦ евент хуманитарен настан.  (Прочитано 177 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Juan Ledezma

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 302
 • Популарност: +3/-0
ИЦ евент хуманитарен настан.
« на: Ноември 09, 2018, 12:44:50 am »
Утре се организира интересен ИЦ евент односно хуманитарен настан. Се работа за собирање на пари за едно семејство од Ел Корона, кој се пријатели со Клај (Мојот карактер).
Еве подетално низ слики

https://imgur.com/a/rYn101H?fbclid=IwAR01TGD54fPzbNoJxXtFgj4PNGvo8RjFjRECV3MvQyYJ_q1_Kden74RW3hs

Дојдете утре и да пробаме да го реализираме успешно евентов!

Отсутен Juan Ledezma

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 302
 • Популарност: +3/-0
Одг: ИЦ евент хуманитарен настан.
« Одговори #1 на: Ноември 09, 2018, 01:00:42 am »
ИМА ГРЕШКА! МЕСТО 8/11/2018, ТРЕБА ДА Е 9/11/2018

Отсутен creme de la creme

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 455
 • Популарност: +8/-2
 • BOZIN
Одг: ИЦ евент хуманитарен настан.
« Одговори #2 на: Ноември 09, 2018, 01:05:19 am »
 ;D

Отсутен Juan Ledezma

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 302
 • Популарност: +3/-0
Одг: ИЦ евент хуманитарен настан.
« Одговори #3 на: Ноември 09, 2018, 10:02:24 pm »
УСПЕШНО СОБРАНИ ДОНАЦИИ ЗА СЕМЕЈСТВОТО WATTSON