[Prijavuvam Neaktivnost na Igracite.]

Ivancho · 118

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Ivancho

 • Почетник
 • *
  • Пораки: 9
  • Репутација: 0
 • ^V.I.P^
на: ноември 08, 2018, 09:55:45 pm
Име и презиме на сервер:Ivan Stallone
Левел(незадолжително):12
За што станува збор:Kje ve molam da proverite aktivnost na slednite igraci Tom Wooz,Stewen Seagal,David Belle ako se aktivni okej ako ne nekoj drug saka da go kupi toj imot ili kukja.
Слика/видео: https://imgur.com/a/uxiNXDz https://imgur.com/a/u10e90uОтсутен [Staff] Lord Beerus

 • God of Destruction
 • Support
 • *
  • Пораки: 766
  • Репутација: 35
 • Скопје.
Одговори #1 на: ноември 09, 2018, 08:28:37 pm
ќе биде проверено доколку се неактивни ќе бидат ставени на продажба.