Април 19, 2019, 08:28:01 pm

Автор Тема: [Prijavuvam Neaktivnost na Igracite.]  (Прочитано 151 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Ivancho

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 9
 • Популарност: +0/-0
 • ^V.I.P^
[Prijavuvam Neaktivnost na Igracite.]
« на: Ноември 08, 2018, 09:55:45 pm »
Име и презиме на сервер:Ivan Stallone
Левел(незадолжително):12
За што станува збор:Kje ve molam da proverite aktivnost na slednite igraci Tom Wooz,Stewen Seagal,David Belle ako se aktivni okej ako ne nekoj drug saka da go kupi toj imot ili kukja.
Слика/видео: https://imgur.com/a/uxiNXDz https://imgur.com/a/u10e90u

Отсутен Lord Beerus

 • God of Destruction
 • Support
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 1306
 • Популарност: +37/-8
 • Скопје.
Одг: [Prijavuvam Neaktivnost na Igracite.]
« Одговори #1 на: Ноември 09, 2018, 08:28:37 pm »
ќе биде проверено доколку се неактивни ќе бидат ставени на продажба.
1337