Патики

AlmightySosa · 109

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен AlmightySosa

 • Наш човек
 • **
  • Пораки: 976
  • Репутација: 13
 • this ain't it
на: ноември 05, 2018, 02:25:26 pm
Според мене дефинитвно најака патика е Jordan 5 Retro, colorway - бела,црна,сина и портокалова.

Ваши?

i got shooters the f*** you mean


f*** yo momma she shoulda worn a condom


Отсутен Ain TwT

 • Почетник
 • *
  • Пораки: 160
  • Репутација: 92
 • Endemic Species
Одговори #1 на: ноември 05, 2018, 02:53:01 pm
За шетање NIKE ELEMENT REACT 87 црни.
Спортски Mizuno Wave Inspire 14.


R/R


Присутен [Staff] Jarrett Livingston

 • Server Admin
 • *
  • Пораки: 868
  • Репутација: 8
 • Dreamworld Admin
Одговори #2 на: ноември 05, 2018, 03:02:44 pm
converse  :-*

Administrator level 2


Отсутен Mitich

 • Наш човек
 • **
  • Пораки: 559
  • Репутација: 4
 • DW Player since 2013
Одговори #3 на: ноември 05, 2018, 10:06:09 pm
Isto lol  ;DОтсутен la flame

 • Наш човек
 • **
  • Пораки: 780
  • Репутација: 22
 • pop a lean and we goin' crazy
Одговори #4 на: ноември 06, 2018, 02:12:40 pm
adidas nmd r1 помене, нагенијален модел и удобност на врвОтсутен spirit says

 • Почетник
 • *
  • Пораки: 206
  • Репутација: -1
 • 13_klifordzy_12
Одговори #5 на: ноември 07, 2018, 04:28:11 pm
Добра е таа што е на попуст и има број 46
Отсутен AlmightySosa

 • Наш човек
 • **
  • Пораки: 976
  • Репутација: 13
 • this ain't it
Одговори #6 на: ноември 08, 2018, 04:05:22 pm
adidas nmd r1 помене, нагенијален модел и удобност на врв
NMD's, Pharrells и Yeezy's го дигнаа адидас негде близу до Nike.

i got shooters the f*** you mean


f*** yo momma she shoulda worn a condom


Отсутен Ϝᴜᴄᴄɪʙᴏʏ

 • Почетник
 • *
  • Пораки: 16
  • Репутација: 0
 • Again the legend returns'
Одговори #7 на: ноември 11, 2018, 01:45:45 am
Ме ложе црн адидас.

Roger Changretta Пензиониран критичар - Олд Скул