Септември 16, 2019, 12:11:24 pm

Автор Тема: Правило за отварање на тема.  (Прочитано 1075 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен DreamWorld RolePlay

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 0
  • Популарност: +5/-4
Правило за отварање на тема.
« на: Ноември 04, 2018, 11:13:22 pm »

Доколку сте биле неправедно казнети во игра или на форум, ова е правилото за отварање тема.

Ваше Име и Презиме (nickname):
Од кој админ сте затворени:
Причина:
Зошто мислете дека треба да бидете извадени:
Доказ (Задолжително):

Насловот на темата мора да биде

[Неправилно затворен] Име_Презиме
Доколку темата е без валидни докази, истата ќе биде заклучена.