Ноември 12, 2019, 10:09:05 pm

Автор Тема: Правило за отварање тема  (Прочитано 1282 пати)

0 Членови и 2 гости ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен DreamWorld RolePlay

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 0
  • Популарност: +6/-4
Правило за отварање тема
« на: Ноември 04, 2018, 08:05:31 pm »Правило за отварање тема


Доколку сакате да пријавите некој играч за измама/обид за измама потполнете го следниот формулар.

Име и презиме на сервер(ваше):
Име и презиме на сервер(од играчот):
Левел:
За што станува збор:
Докази(/time задолжително):

Напомена: Доколку доказите се стари,невалидни или немате докази вашата тема ќе биде заклучена.