Април 19, 2019, 08:26:29 pm

Автор Тема: [МАПА] - Интериер за бар  (Прочитано 247 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Fernando Casio

  • Наш човек
  • **
  • Пораки: 486
  • Популарност: +6/-0
[МАПА] - Интериер за бар
« на: Ноември 02, 2018, 07:49:02 pm »
Име и презиме на сервер: Fernando Casiо
Детално за мапа: Бев инспириран да направам мапа за бар односно интериер бидејќи интериерите од ГТА не ми се допаѓаат и ни едно не одговараше со мојата симулација   :)
Слика/видео: https://imgur.com/a/FYNzSzP  https://imgur.com/a/r3cqh4D
Кодови од мапа: Само на owneri доколку се изглада да се стави
« Последно менување: Ноември 08, 2018, 01:25:15 am Fernando Casio »

Michael Getixx

  • Гостин
Одг: [МАПА] - Интериер за бар
« Одговори #1 на: Ноември 03, 2018, 02:20:35 pm »
Ми се свиѓа!

Отсутен Anthony Clarenson

  • Server Admin
  • Наш човек
  • *
  • Пораки: 248
  • Популарност: +0/-0
Одг: [МАПА] - Интериер за бар
« Одговори #2 на: Ноември 06, 2018, 12:22:25 am »
Ми се допаѓа