Декември 11, 2019, 06:54:40 pm

Автор Тема: Дон Плеа гнасата  (Прочитано 1797 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен John Corleone

  • Наш човек
  • **
  • Пораки: 1542
  • Популарност: +45/-3
  • Admin Menager
Одг: Дон Плеа гнасата
« Одговори #45 на: Ноември 19, 2019, 11:21:11 pm »
Баниран си за темава така нешто ако не се лажам.