Login / Reg

Makedonce_ · 1575

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен [CEO] Makedonce_

 • Developer
 • *
  • Пораки: 547
  • Репутација: 105
 • Ilievski
на: октомври 21, 2018, 06:47:28 pm


Ке ве замолам да ме разберете и вие мене, неможам на сите PM да одговарам..


Отсутен old man pecula

 • Наш човек
 • **
  • Пораки: 921
  • Репутација: 10
 • me. not. icy.
Одговори #1 на: октомври 21, 2018, 08:19:38 pm
dzabe e nemat vo mkd mnogu so j aigret 5ka gta

Alle machen jetzt auf Mörder
Weil dein Freund hat ein'n Freund, dessen Freund hat ein'n BallermannПрисутен [Staff] Fiddy

 • Server Admin
 • *
  • Пораки: 75
  • Репутација: 6
 • server mapper
Одговори #2 на: октомври 21, 2018, 10:27:14 pm
dzabe e nemat vo mkd mnogu so j aigret 5ka gta
Серверот ќе биди на англиски така да ќе играат од цел свет. ;)Отсутен Sosa

 • Почетник
 • *
  • Пораки: 92
  • Репутација: 34
 • these bitches love sosa
Одговори #3 на: ноември 10, 2018, 09:27:06 pm
dzabe e nemat vo mkd mnogu so j aigret 5ka gta
Серверот ќе биди на англиски така да ќе играат од цел свет. ;)
ke igrat zimi k