Dreamworld Gaming

Новости:

 • Забава; Помош; Дружба - придружете се на нашиот
  Discord сервер
 • Наш официјален Website: DreamWorld Website
 • Бидете и вие дел од големата DreamWorld заедница!

SAN - Емисија "WeekendShow"

Tyrone Coleman · 13

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Tyrone Coleman

 • Moderator
 • Почетник
 • *
  • Пораки: 245
  • Репутација: 4
на: октомври 11, 2018, 10:47:00 am

Weekend Show - емисија која што ќе се прави
интервју со познати личности. Емисијата ќе се емитува
секој викенд, со почеток од 20:00 часот. Водителот на
оваа емисија е Тyrone Coleman.