0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен ℓµɨƶ ɨβąɲ€ƶ 🇲🇰

 • Leader
 • *
  • Пораки: 376
  • Репутација: 3
 • 𝕞𝕒𝕞𝕒 𝕚'𝕞 𝕒 𝕔𝕣𝕚𝕞𝕚𝕟𝕒𝕝♛
на: октомври 09, 2018, 03:16:27 pm

𝕃𝕌𝕀ℤ 𝕀𝔹𝔸ℕ𝔼ℤ


Отсутен JacobRichardson

 • Leader
 • *
  • Пораки: 97
  • Репутација: 0
Одговори #1 на: октомври 10, 2018, 01:20:13 pm
<3 <3ex;Taxi,Hitman 2x,FBI
now;DOC Leader


Отсутен boyd

 • Почетник
 • *
  • Пораки: 32
  • Репутација: 0
Одговори #2 на: октомври 13, 2018, 10:06:40 am
mafija los civilianosОтсутен Чик Ване

 • Наш човек
 • **
  • Пораки: 984
  • Репутација: 7
 • Ти шо сакиш бе, дрогирашо?
Одговори #3 на: октомври 13, 2018, 11:23:43 am
Цареви број 1 сте, немам зборови!Отсутен 𝓓𝓪𝓿𝓲𝓭 𝓢𝓽𝓮𝓿𝓮𝓷𝓼

 • LSPD Member
 • *
  • Пораки: 927
  • Репутација: 31
 • History is decided by winners
Одговори #4 на: октомври 13, 2018, 11:32:55 am
Mafia
« Последно менување: октомври 13, 2018, 07:10:48 pm 𝓓𝓪𝓿𝓲𝓭 𝓢𝓽𝓮𝓿𝓮𝓷𝓼 »

POLICE SERGEANTDAVID STEVENS
LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT - " To Protect and To Serve"