Јуни 17, 2019, 10:57:41 am

Автор Тема: До Vityan_DeLuca и Nick_Bash  (Прочитано 298 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Harley

 • Server Admin
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 1785
 • Популарност: +56/-5
 • Charachted Old School
 • Nick на сервер: Harley Thorpe
До Vityan_DeLuca и Nick_Bash
« на: Октомври 08, 2018, 03:40:08 pm »
Име и презиме на сервер: Харлеј
Левел(незадолжително): 5
За што станува збор: Станува збор за тоа што легендите го разебаа цел сервер, демек РП сакале, почните да враќате статс од пред глобал кој има или резервна копија ако имате па вратете го серверот како што си беше, не може едни никакви да го расипат а се беше океј со него!
Слика/видео: [member=2]Nikola[/member] [member=5]Makedonce_[/member]
« Последно менување: Октомври 08, 2018, 03:45:41 pm felanov »

Отсутен Кумановац

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 607
 • Популарност: +12/-30
 • Куманово.
Одг: До Vityan_DeLuca и Nick_Bash
« Одговори #1 на: Октомври 08, 2018, 08:50:28 pm »
Никол4е моментално си игра гта 5 сс дарка и бојана за овј самп ке одјебев,поточно ке иде по лок по мое мисленје.

Отсутен Harley

 • Server Admin
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 1785
 • Популарност: +56/-5
 • Charachted Old School
 • Nick на сервер: Harley Thorpe
Одг: До Vityan_DeLuca и Nick_Bash
« Одговори #2 на: Октомври 08, 2018, 10:45:09 pm »
Никол4е моментално си игра гта 5 сс дарка и бојана за овј самп ке одјебев,поточно ке иде по лок по мое мисленје.

Не верувам, нема толку многу играчи за ЛОК да отиде, се надевам ќе потрае најмалце уште 5години сампов :D

Отсутен Филип Турбо™

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 2238
 • Популарност: +42/-26
 • OPEL POWER!
Одг: До Vityan_DeLuca и Nick_Bash
« Одговори #3 на: Октомври 09, 2018, 07:49:13 am »
Никол4е моментално си игра гта 5 сс дарка и бојана за овј самп ке одјебев,поточно ке иде по лок по мое мисленје.

Не верувам, нема толку многу играчи за ЛОК да отиде, се надевам ќе потрае најмалце уште 5години сампов :D
da nemase global ke traese uste 5 ama veke site izbrisaa i taka ne ni planiraat da simnuvaat samp povtorno taka da..

Отсутен Pozdrav

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 17
 • Популарност: +0/-0
Одг: До Vityan_DeLuca и Nick_Bash
« Одговори #4 на: Октомври 11, 2018, 09:56:06 pm »
Поштено почнава да се играв, сваку годину глобал.. Па знаеше се порано на кој сервер се игра и имаш си акаунт цепаш си.. Овој малце нема смисла, ако не ај свак месец глобал, да не биде досадно знаеш  ::)

Отсутен Andrew Johnson

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1411
 • Популарност: +204/-3
 • Ex. Andrej Houston
Одг: До Vityan_DeLuca и Nick_Bash
« Одговори #5 на: Октомври 24, 2018, 12:25:37 am »
секој админ кој мислиш дека не работи добро постави поплака на него
катанче
Admin 1336