Новости

Надоградувањето на форумот сеуште не е завршено целосно. Во текот на утрешниот ден, форумот повторно ќе биде заклучен за целосно да го довршиме.

Mattia_Hefner опоменат од администратор Joel_Bergman

Joel Bergman · 178

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен [Staff] Joel Bergman

  • Leader Manager
  • *
    • Пораки: 1718
    • Репутација: 9
  • ex.Earl Stevenson
Од кој е опоменат: Joel Bergman
Име и презиме на опоменат играч: Mattia Hefner
Доказ (Задолжително): https://imgur.com/8ffg46W
Причина: /pomos