Хелоу [ Philip Johanis ]

THE PHILIP JOHANIS · 90

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен THE PHILIP JOHANIS

 • Почетник
 • *
  • Пораки: 1
  • Репутација: 0
 • JOHANIS
на: октомври 05, 2018, 07:28:15 pm
Кај сте бе пријатели иде ли  ;D

Планирам да влегувам чат пат да поиграм малку од старата екипа има ли некој


J O H A N I S


Отсутен [CEO] Shotshy

 • Head Admin
 • Developer
 • *
  • Пораки: 169
  • Репутација: 2
 • Пиши пропало.
Одговори #1 на: ноември 01, 2018, 03:57:39 pm
Мартин/Марио од Штип??  :)
Има малку од старата екипа, ногу се откажаа.

Stewart Sanderson
ex. Jerry Morton

DreamWorld CO-Owner

Ovlasteni ste so Admin level 1338 od administrator Hector_Grimsted
Ovlasteni ste so Admin level 1338 od administrator Nick_Bash
Ovlasteni ste so Admin level 9999 od administrator William_Hemmings