ti bi sado mazo ti bi gajtan

hristov · 301

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен hristov

 • Наш човек
 • **
  • Пораки: 927
  • Репутација: 30
 • ou mai
на: октомври 05, 2018, 07:16:14 pm

La figura principale. Capo di tutti capi.


Отсутен Mitich

 • Наш човек
 • **
  • Пораки: 629
  • Репутација: 1
 • ex. Hugh Johnson
Одговори #1 на: октомври 05, 2018, 10:05:55 pm
kaj si ti pederu

Tyrone Wright


Отсутен [Staff] Carmelo Castle

 • Server Admin
 • *
  • Пораки: 901
  • Репутација: 3
 • 2010 - 2018
Одговори #2 на: октомври 07, 2018, 06:56:58 pm
haha pozzz sea sum LSPD :D:D:DОтсутен hristov

 • Наш човек
 • **
  • Пораки: 927
  • Репутација: 30
 • ou mai
Одговори #3 на: октомври 11, 2018, 09:59:25 pm

La figura principale. Capo di tutti capi.


Отсутен [Staff] Matthew Uchiha

 • Server Helper
 • *
  • Пораки: 340
  • Репутација: 3
 • Player Since 2014 .
Одговори #4 на: октомври 12, 2018, 01:45:40 pm
haha pozzz sea sum LSPD :D:D:D
hahahhahahahahahahahhahahahahahhahahaha treba da imas iq -9999 da si na funkcija na sercerov.

Вратио се јачи него икада.


ЛЕГИЈАТА!