Dreamworld Gaming

Новости:

 • Забава; Помош; Дружба - придружете се на нашиот
  Discord сервер
 • Наш официјален Website: DreamWorld Website
 • Бидете и вие дел од големата DreamWorld заедница!

ti bi sado mazo ti bi gajtan

cokica · 172

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен cokica

 • Наш човек
 • **
  • Пораки: 711
  • Репутација: 24
 • dead
на: октомври 05, 2018, 07:16:14 pm


Не,не,не тој филм не го гледаш бегам од беља, проблем по проблем ме следат.


Отсутен Mitich

 • Наш човек
 • **
  • Пораки: 528
  • Репутација: 5
 • DW Player since 2013
Одговори #1 на: октомври 05, 2018, 10:05:55 pm
kaj si ti pederu

Hugh Johnson
Tyrone Wright
Не играм SA:MP.


Отсутен Carmelo Castle

 • Leader
 • Наш човек
 • *
  • Пораки: 519
  • Репутација: 6
 • 2010 - 2018
Одговори #2 на: октомври 07, 2018, 06:56:58 pm
haha pozzz sea sum LSPD :D:D:D


Отсутен cokica

 • Наш човек
 • **
  • Пораки: 711
  • Репутација: 24
 • dead
Одговори #3 на: октомври 11, 2018, 09:59:25 pm


Не,не,не тој филм не го гледаш бегам од беља, проблем по проблем ме следат.


Отсутен Matthew Uchiha

 • Почетник
 • *
  • Пораки: 278
  • Репутација: 3
 • Player Since 2014 .
Одговори #4 на: октомври 12, 2018, 01:45:40 pm
haha pozzz sea sum LSPD :D:D:D
hahahhahahahahahahahhahahahahahhahahaha treba da imas iq -9999 da si na funkcija na sercerov.

The End.
-Aki Aga
-Matthew Uchiha


Вадете парите или ич да не го вадам!