Јуни 25, 2019, 11:34:13 am

Автор Тема: Glup  (Прочитано 282 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен NemaPradaNemaMir

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 40
  • Популарност: +0/-0
Glup
« на: Октомври 02, 2018, 08:26:10 pm »
Mnogu prost covek ovaj e za Civil ovlasten vo level -0 i da mu zabranat da pisuva
Слика/видео:  https://imgur.com/a/TtpwhAc

Отсутен Carlo Colucci

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 36
  • Популарност: +0/-9
Одг: Glup
« Одговори #1 на: Октомври 05, 2018, 01:33:09 pm »
ЛОЦК