Септември 16, 2019, 12:28:57 pm

Автор Тема: 22.09.2014 Joseph Cortez and Dimitar Wigsley  (Прочитано 397 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Commando.Wax

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 25
 • Популарност: +1/-0
 • Bikers Are Awsome
22.09.2014 Joseph Cortez and Dimitar Wigsley
« на: Септември 29, 2018, 12:05:01 am »
Кога Dimitar_Wigsley беше лидер па се знаеше кој е 6ранк  ;D 


Commando Wax - Vice President


Отсутен 𝓓𝓪𝓿𝓲𝓭 𝓢𝓽𝓮𝓿𝓮𝓷𝓼

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1089
 • Популарност: +51/-16
 • History is decided by winners
 • Nick на сервер: David_Stevens
Одг: 22.09.2014 Joseph Cortez and Dimitar Wigsley
« Одговори #1 на: Септември 29, 2018, 07:57:41 am »
Te znam
  RETIRED  CHIEF OF POLICE     DAVID STEVENS
LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT - " To Protect and To Serve"

Отсутен Commando.Wax

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 25
 • Популарност: +1/-0
 • Bikers Are Awsome
Одг: 22.09.2014 Joseph Cortez and Dimitar Wigsley
« Одговори #2 на: Септември 29, 2018, 02:39:26 pm »


Commando Wax - Vice President


Отсутен 𝓓𝓪𝓿𝓲𝓭 𝓢𝓽𝓮𝓿𝓮𝓷𝓼

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1089
 • Популарност: +51/-16
 • History is decided by winners
 • Nick на сервер: David_Stevens
Одг: 22.09.2014 Joseph Cortez and Dimitar Wigsley
« Одговори #3 на: Септември 29, 2018, 05:17:29 pm »
  RETIRED  CHIEF OF POLICE     DAVID STEVENS
LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT - " To Protect and To Serve"

Отсутен Commando.Wax

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 25
 • Популарност: +1/-0
 • Bikers Are Awsome


Commando Wax - Vice President


Отсутен 𝓓𝓪𝓿𝓲𝓭 𝓢𝓽𝓮𝓿𝓮𝓷𝓼

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1089
 • Популарност: +51/-16
 • History is decided by winners
 • Nick на сервер: David_Stevens
  RETIRED  CHIEF OF POLICE     DAVID STEVENS
LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT - " To Protect and To Serve"