Автор Тема: Прочитај пред отварање на тема во бордот.  (Прочитано 805 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен [Forum Staff] Edward River

  • Global Moderator
  • Наш човек
  • *
  • Пораки: 853
  • Репутација: 15
    • Facebook

Ова е In Character огласник, односно служи за огласување на работи (Купи - Продај) само за на сервер. Не смеат да се објавуват теми за надвор од симулација.

Прочитајте ги Правилата на форум.