Јануари 25, 2020, 04:32:47 am

Автор Тема: Info | Најчесто барани елементи  (Прочитано 991 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен GHOSTFACE

  • Наш човек
  • **
  • Пораки: 1035
  • Популарност: +27/-0
  • Bootlegs Basement Lab
  • Nick на сервер: Avondre_Lattimore
Info | Најчесто барани елементи
« на: Мај 03, 2018, 10:48:24 pm »

Во оваа тема може да погледнете воедно и превземете гта рендерите кој се најчесто пребарувани во овој борд


1. GTA рендери од скинови
http://www.mediafire.com/file/br993qe4fqjbfoj/skinssamp.rar

2. GTA рендери со анимации
https://yadi.sk/d/_zadDKPji5oah

3. GTA рендери од возила( Темата ќе се изменува од страна на Moderator, Globla Moderator ! )