Јуни 17, 2019, 11:04:07 am

Автор Тема: LSPD-RESCUE - CHLENIX POWER  (Прочитано 1023 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Присутен 𝓓𝓪𝓿𝓲𝓭 𝓢𝓽𝓮𝓿𝓮𝓷𝓼

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1042
 • Популарност: +48/-15
 • History is decided by winners
 • Nick на сервер: David_Stevens
LSPD-RESCUE - CHLENIX POWER
« на: Септември 21, 2018, 05:18:47 pm »
« Последно менување: Октомври 08, 2018, 09:47:00 am 𝓓𝓪𝓿𝓲𝓭 𝓢𝓽𝓮𝓿𝓮𝓷𝓼 »
   ASSISTANT CHIEF OF POLICE     DAVID STEVENS
LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT - " To Protect and To Serve"


Отсутен Kris Wu

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 521
 • Популарност: +35/-6
 • Се колнам дека ќе кликнам на Палецот. Се заколна
Одг: LSPD-RESCUE - CHLENIX POWER
« Одговори #1 на: Септември 21, 2018, 05:58:09 pm »
Aoo
Subscribe to my YouTube channel
www.YouTube.Com/c/Karatist4e
Kevin Sowell

 • Гостин
Одг: LSPD-RESCUE - CHLENIX POWER
« Одговори #2 на: Октомври 09, 2018, 05:11:55 pm »
Добри сте..  8)

Присутен 𝓓𝓪𝓿𝓲𝓭 𝓢𝓽𝓮𝓿𝓮𝓷𝓼

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1042
 • Популарност: +48/-15
 • History is decided by winners
 • Nick на сервер: David_Stevens
Одг: LSPD-RESCUE - CHLENIX POWER
« Одговори #3 на: Октомври 09, 2018, 08:21:43 pm »
Ne rpam pojcem ne sum lider me downa od mestenje recon 24/7 itd... da ne pisuvam
   ASSISTANT CHIEF OF POLICE     DAVID STEVENS
LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT - " To Protect and To Serve"


Отсутен JacobRichardson

 • Leader
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 425
 • Популарност: +3/-2
Одг: LSPD-RESCUE - CHLENIX POWER
« Одговори #4 на: Октомври 10, 2018, 01:19:06 pm »
добро е

accomplished;taxi leader 2x,hitman leader 2x,fbi,doc
now: LSTV Producent

Присутен 𝓓𝓪𝓿𝓲𝓭 𝓢𝓽𝓮𝓿𝓮𝓷𝓼

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1042
 • Популарност: +48/-15
 • History is decided by winners
 • Nick на сервер: David_Stevens
Одг: LSPD-RESCUE - CHLENIX POWER
« Одговори #5 на: Октомври 11, 2018, 08:35:55 pm »
https://imgur.com/a/63tOnl5 ja vi tolku me mrzi da baram i da stavam ae
   ASSISTANT CHIEF OF POLICE     DAVID STEVENS
LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT - " To Protect and To Serve"


Отсутен Jack Stevenson

 • Server Helper
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 736
 • Популарност: +24/-28
 • Nikola crying.
 • Nick на сервер: Jack_Stevenson
Одг: LSPD-RESCUE - CHLENIX POWER
« Одговори #6 на: Октомври 11, 2018, 11:50:33 pm »
ae zivi zdravi odam da spiam


Отсутен Joseph Carfano

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1527
 • Популарност: +47/-0
 • ex. Dreamworld Helper 3
Одг: LSPD-RESCUE - CHLENIX POWER
« Одговори #7 на: Октомври 12, 2018, 10:54:54 pm »
Јако јако


Присутен 𝓓𝓪𝓿𝓲𝓭 𝓢𝓽𝓮𝓿𝓮𝓷𝓼

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1042
 • Популарност: +48/-15
 • History is decided by winners
 • Nick на сервер: David_Stevens
Одг: LSPD-RESCUE - CHLENIX POWER
« Одговори #8 на: Октомври 13, 2018, 11:37:41 am »
   ASSISTANT CHIEF OF POLICE     DAVID STEVENS
LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT - " To Protect and To Serve"


Tony_Taylor

 • Гостин
Одг: LSPD-RESCUE - CHLENIX POWER
« Одговори #9 на: Октомври 13, 2018, 11:35:55 pm »
Јас бев инвајт ЛСПД дур да беше ДАВИД имаше РП сега нема ништо  :P

Отсутен Филип Турбо™

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 2238
 • Популарност: +42/-26
 • OPEL POWER!
Одг: LSPD-RESCUE - CHLENIX POWER
« Одговори #10 на: Октомври 21, 2018, 08:49:13 am »
Najaki ste  ;D

Отсутен Кумановац

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 607
 • Популарност: +12/-30
 • Куманово.
Одг: LSPD-RESCUE - CHLENIX POWER
« Одговори #11 на: Октомври 21, 2018, 10:46:35 am »
Јас бев инвајт ЛСПД дур да беше ДАВИД имаше РП сега нема ништо  :P
Те будна у пд со дм од згради.