Септември 16, 2019, 12:10:56 pm

Автор Тема: Commando Wax  (Прочитано 370 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Commando.Wax

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 25
  • Популарност: +1/-0
  • Bikers Are Awsome
Commando Wax
« на: Септември 20, 2018, 05:08:06 pm »


Nicknames: Commando Wax.
Nationality: American.
Religion: Christian.

Херои: Татко ми.
Интереси: Вежбање , возење мотори.
Омилени TV програми: CNN, МоtoSport.

Омилена кујна: Pizza,fast food.
Омилени десерти: Ice cream.
Омилена пијачка: Coca Cola,Corona.
Омилен спорт: Пливање, нуркање.

Страв: Губење на сакани личности во животот.
Сака: Брза возња на мотори по автопатови.


Commando Wax живее во селото Dillamore,Los Santos. Тој е роден 1982година во болницата на Los Santos.
Живее заедно со неговиот Татко кој работи како фармер во фармата во соседното село,Wax работи во барот
како постар Mоторџија и воедно е заменик водич односно е Vice President-Заменик на Шефот.
Од мали години сонува да стане моторџија и таа желба му се остварува,но стигнува до тоа ниво кое и сам неможе да си поверува.
« Последно менување: Септември 20, 2018, 05:15:25 pm Commando.Wax »


Commando Wax - Vice President


Отсутен Commando.Wax

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 25
  • Популарност: +1/-0
  • Bikers Are Awsome
Одг: Commando Wax
« Одговори #1 на: Септември 20, 2018, 05:20:39 pm »
RolePlay-Со тек на време ќе додавам нови активности.
1. Ноќна трка низ улиците на Лос Сантос - 1 Место /
https://imgur.com/Q50CmFF
2. Фотографиње со Канал 7 Камерман. / https://imgur.com/fM8bVYv https://imgur.com/0JW6lRI
3. Соработка со Канал 7 продуцент за сликање на локал. / https://imgur.com/owGdI0m
4. Мало возење до Las Venturas. / https://imgur.com/1HrTKxS https://imgur.com/oHVBG77 https://imgur.com/Zuy9qcS
5. Опис на барот. / http://dw-game.info/forum/index.php?topic=26954
6. RolePlay Возење низ Los Santos. / https://imgur.com/3clCsJh
7. МотоСобир на ченови од WC. / https://imgur.com/zUXinVe
8. Тунел забава и трки. / https://imgur.com/ntaFTDE https://imgur.com/tYoWM08
9. Фрлање на мртво тело во вода и чистење на бар. /   https://imgur.com/cTjyCK4 https://imgur.com/EJgLQss
10. Правење реклама за WC/MC. /   https://imgur.com/Z2Mj8LL
 
« Последно менување: Септември 25, 2018, 12:32:34 am Commando.Wax »


Commando Wax - Vice President