Јуни 17, 2019, 10:38:41 am

Автор Тема: [Мапа] Порг/куќа  (Прочитано 532 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Steven_Thompson

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 464
 • Популарност: +12/-1
 • HITMAN SIMULATOR
[Мапа] Порг/куќа
« на: Септември 19, 2018, 10:55:35 am »
Име и презиме на сервер: //
Детално за мапа: Мапа 3 куќи, може да се користи и како порг, прв пат правам
Слика/видео: https://imgur.com/a/T8nORzM
Кодови од мапа: По желба

Michael Getix

 • Гостин
Одг: [Мапа] Порг/куќа
« Одговори #1 на: Септември 19, 2018, 03:38:18 pm »
Прекрасно.

Отсутен Kris Wu

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 521
 • Популарност: +35/-6
 • Се колнам дека ќе кликнам на Палецот. Се заколна
Одг: [Мапа] Порг/куќа
« Одговори #2 на: Септември 19, 2018, 03:56:40 pm »
ekstra
Subscribe to my YouTube channel
www.YouTube.Com/c/Karatist4e
Отсутен Steven_Thompson

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 464
 • Популарност: +12/-1
 • HITMAN SIMULATOR
Одг: [Мапа] Порг/куќа
« Одговори #3 на: Септември 19, 2018, 08:47:54 pm »
Фала ви другари

Отсутен Kris Wu

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 521
 • Популарност: +35/-6
 • Се колнам дека ќе кликнам на Палецот. Се заколна
Одг: [Мапа] Порг/куќа
« Одговори #4 на: Септември 20, 2018, 03:46:19 pm »
jaki idei imas mapiraj nes drugo pusti :D
Subscribe to my YouTube channel
www.YouTube.Com/c/Karatist4e
Отсутен Steven_Thompson

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 464
 • Популарност: +12/-1
 • HITMAN SIMULATOR
Одг: [Мапа] Порг/куќа
« Одговори #5 на: Септември 22, 2018, 08:34:16 pm »
jaki idei imas mapiraj nes drugo pusti :D
Имам уште кај гсф јако скриптирано и лсг

Отсутен Commando.Wax

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 25
 • Популарност: +1/-0
 • Bikers Are Awsome
Одг: [Мапа] Порг/куќа
« Одговори #6 на: Септември 25, 2018, 12:15:14 am »
Убава мапа,10/10 од мене за ова.


Commando Wax - Vice President