Декември 11, 2019, 06:53:02 pm

Автор Тема: Info | Најчесто поставвувани прашања  (Прочитано 777 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен GHOSTFACE

  • Наш човек
  • **
  • Пораки: 1039
  • Популарност: +27/-0
  • Bootlegs Basement Lab
  • Nick на сервер: Avondre_Lattimore
Info | Најчесто поставвувани прашања
« на: Мај 03, 2018, 09:52:12 pm »

Во оваа тема може да погледнете одговор на некои најчесто поставувани прашања во овој борд.


1. Link за превземање на Photoshop програмот ?
https://www.sendspace.com/file/493vhl


2. Link за превземање на PhotoScape програмот ?
http://www.mediafire.com/file/iyi5lwdn66zsez2/PhotoScapeSetup_V3.7.exe


3. Како да пронајдете посакуван фонт ?
http://dw-game.info/forum/index.php?topic=2688.0


« Последно менување: Мај 03, 2018, 10:34:26 pm Michael Heywood »