Јуни 25, 2019, 10:21:12 am

Автор Тема: Update v10.0  (Прочитано 5950 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Luciana Reese

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 205
 • Популарност: +1/-0
Одг: Update v10.0
« Одговори #90 на: Октомври 09, 2018, 06:40:29 pm »
Серверов е dead земете бркнете пичиња доста седите на самп

Отсутен ΠΡΟMHΘEΥΣ ΔEΣMΩTHΣ

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 663
 • Популарност: +42/-2
 • THA TITANIUM
 • Nick на сервер: ОКОВАН TTРОМЕТЕЈ
Одг: Update v10.0
« Одговори #91 на: Октомври 10, 2018, 11:54:17 pm »
smenetego gadniot izgled na logoto i toa dole porakite bolesni i toj diznilend dolu sho e speedometar

Kevin Sowell

 • Гостин
Одг: Update v10.0
« Одговори #92 на: Октомври 11, 2018, 03:10:30 pm »
Дали ќе има нешто со упдејтот, со цел да ги мотивирате старите играчи кој што рпаа порано,
и повторно да почнат да играат, или пак ќе биде пропала инвестиција како што направивте
со глобалниот рестарт на серверот?

Отсутен Gillian Flynn

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 389
 • Популарност: +10/-33
 • // ﹕﹕ Gɪʟʟɪᴀɴ Fʟʏɴɴ ﹕﹕ \\ / stone \
Одг: Update v10.0
« Одговори #93 на: Октомври 11, 2018, 04:23:49 pm »
Изгледа дека се вратив на самп у точно време, поз, се гледаме ingame ,
Ex Jack Howard, Richo Desperad .
!!!!!!!
It's easy to fool the eye but it's hard to fool the heart, the brain.

Отсутен Gillian Flynn

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 389
 • Популарност: +10/-33
 • // ﹕﹕ Gɪʟʟɪᴀɴ Fʟʏɴɴ ﹕﹕ \\ / stone \
Одг: Update v10.0
« Одговори #94 на: Октомври 11, 2018, 04:32:22 pm »
Серверов е dead земете бркнете пичиња доста седите на самп
Nah, не е мртов, никоаш не престанав со самп а играам од 2013,  почнав на дв воаноа, остај не е битно тоа .
Туку, сакав да кажам дека иам живот и и тоги имав, сум можел да седам по саати на самп, мц, кантер и пос да испаднам со другарите .
Се заебаваме ми викаа уш малце ќе почниш со T(ка ingame шо се клика за да пишиш ) и  пос да лафиш така .
Ама ? Шо се деси ? Ја прв си фана женска гахаххгаххахгхха .
Тоа е, ај одам ја .
It's easy to fool the eye but it's hard to fool the heart, the brain.

Отсутен Lex Luger

 • Server Admin
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 277
 • Популарност: +0/-1
Одг: Update v10.0
« Одговори #95 на: Октомври 12, 2018, 06:55:10 pm »
Кога кесе пушти серверо ?

Отсутен Mattheus Finner'

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1988
 • Популарност: +116/-6
Одг: Update v10.0
« Одговори #96 на: Октомври 12, 2018, 07:26:22 pm »
Пред 1 недела флезех чисто да видам кој игре, каква е администрацијата на коо ниво е РПто ама за жал само евенти се прават ,,буткање со коли" на секој 20 минути поарно да не правате апдејт, не се замарајте или Freeroam а и така е Freeroam веќе или Server End. Уште на почетоко на Глобал Рестарто га заебаате работата целта ви беше да има 500 играча, а не РП.
Ветиите оти ќе има регистрации преку форум и нема да играт секојдневните прекршувачи на РП пред глобал исто така и тии шо играјаа за имот. Прифатиите ги сите играче и така од 500 играча на почетоко имаше доста многу играчи за РП, се океј почна со солидно РП ама се разбире оти мафијата за имот и мафијата дмери се црната точка, почнаа да расипуват РП, не се рпаше и се откажаа сите.
Да не бее прифатани тии играче серверо ќе беше десетка ќе имаше 300 активни играча РП на големо ниво ама до вас е, поздрав.

Отсутен arturo alvarez

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 43
 • Популарност: +5/-1
 • shit don't feel the same when you're out of town
Одг: Update v10.0
« Одговори #97 на: Октомври 13, 2018, 09:01:07 am »
Koga e planot za OPEN odprilika ?
Rain keeps falling, tears keep falling
Rain keeps falling, tears keep falling
Darling, your love is like walking a bed of nails
But now I just can't keep on finding 🙏💔

Jahseh to Peep

"His name will live, brother"

Отсутен Michael DeVille

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 498
 • Популарност: +15/-9
 • History is decided by winners
Одг: Update v10.0
« Одговори #98 на: Октомври 13, 2018, 01:34:23 pm »
Koga e planot za OPEN odprilika ?
narednata godina ovaa vremeDEPUTY CHIEF OF POLICE    MICHAEL DEVILLE
LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT - "To Protect and To Serve"

Отсутен 𝓓𝓪𝓿𝓲𝓭 𝓢𝓽𝓮𝓿𝓮𝓷𝓼

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1054
 • Популарност: +49/-16
 • History is decided by winners
 • Nick на сервер: David_Stevens
Одг: Update v10.0
« Одговори #99 на: Октомври 13, 2018, 01:58:28 pm »
   ASSISTANT CHIEF OF POLICE     DAVID STEVENS
LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT - " To Protect and To Serve"


Отсутен Kris Wu

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 521
 • Популарност: +35/-6
 • Се колнам дека ќе кликнам на Палецот. Се заколна
Одг: Update v10.0
« Одговори #100 на: Октомври 14, 2018, 04:36:19 pm »
Nema dovolno igraci neznam zasto voopste update?
propao

I ti propadna :-\ :-\
haha pa ja sekako ne ni igraese cicaj mrsno ti cicaj kurovi da zemes admin 3 ti eb** smrdlivata putka neobricena
Subscribe to my YouTube channel
www.YouTube.Com/c/Karatist4e
Отсутен Ricky Wiliams

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 839
 • Популарност: +14/-0
 • FBI simulator!
Одг: Update v10.0
« Одговори #101 на: Октомври 15, 2018, 08:13:25 pm »
The END DW toa e braka.. :P :P

Отсутен GloryBoy

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 696
 • Популарност: +60/-0
 • Yeah I know I ain't living right,but it feels good
Одг: Update v10.0
« Одговори #102 на: Октомври 16, 2018, 01:43:42 am »
Za servero sekako administracijata si e kriva.Nema RP skripti,se edni isti raboti,nema red od administracijata,ne kaznuvat kako so treba i akaunt moze da naprave sekoj bez da se pomace 10minuti.Neka napravat akaunt pravenje da e po pola saat da objasnuvas sekoe pravilo posebno i background story da e 13 reda i posle da se kaznuva IG se mos ke ima i RP i igraci..

Отсутен Tim my

 • Вонземјанец
 • Developer
 • Спамер
 • *
 • Пораки: 2937
 • Популарност: +928/-128
 • Коју послуку порати...коме?
 • Nick на сервер: Timmy Turner
Одг: Update v10.0
« Одговори #103 на: Октомври 24, 2018, 08:45:01 pm »
архивирано.