Автор Тема: [Problem]:Sakav,da go zaklucam biznisot,no go prodadov po greska  (Прочитано 53 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен BigDICK

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 5
 • Репутација: 0
[Problem]:Sakav,da go zaklucam biznisot,no go prodadov po greska
« на: септември 16, 2018, 08:52:11 am »
Име и презиме на сервер: Barry Bones
Левел(незадолжително): 17
За што станува збор: Па вака,сакав да го заклучам бизнисот,и пак да го отклучам да проверам,исто така и на кукјата напрајв,и сеа погрешка кликнав на продади бизнис дали може да ми се врати бизнисот.
Слика/видео: https://imgur.com/a/FXyPOYS

Отсутен BigDICK

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 5
 • Репутација: 0
Одг: [Problem]:Sakav,da go zaklucam biznisot,no go prodadov po greska
« Одговори #1 на: септември 16, 2018, 08:06:08 pm »
ref

Отсутен [Staff] Tom Willson

 • Server Helper
 • Почетник
 • *
 • Пораки: 64
 • Репутација: 6
 • server mapper

Отсутен [Staff] John Corleone

 • Support
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 1271
 • Репутација: 36
 • Co Admin
Одг: [Problem]:Sakav,da go zaklucam biznisot,no go prodadov po greska
« Одговори #3 на: септември 16, 2018, 09:38:32 pm »
Ние не одговараме за ваши грешки.