Јуни 17, 2019, 10:39:29 am

Автор Тема: убави времиња FLORENCE XIII  (Прочитано 999 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен t.j.o

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 5
 • Популарност: +1/-0
 • thejosiferofficial
убави времиња FLORENCE XIII
« на: Септември 16, 2018, 08:51:39 am »
1. https://www.youtube.com/watch?v=2UR9Dn8ZK7Y [почеток]
2. https://www.youtube.com/watch?v=xgWB6N6nf7o&t=177s [после самоволен даун,продолжуваме]
3. https://www.youtube.com/watch?v=RhsidJXXa7c [чистење на територијата]
4. https://www.youtube.com/watch?v=qvs11FRLXu8 [секојдневно во ф13]
5. https://www.youtube.com/watch?v=9OcMVBAavUk&t=29s [долго рп+чистење]
6. https://www.youtube.com/watch?v=4Kv6JZ3VhFk&t=37s [shit is going real]
7. https://www.youtube.com/watch?v=pIXibi8NbMg [Се поголеми и поголеми]
8. https://www.youtube.com/watch?v=3CjxzgJypWQ [Ако сакаме го сторуваме, неможеше да потпре никој веќе]
9. https://www.youtube.com/watch?v=UneFNc-pDjU [Добро рп имаше со дечките шо рпаа црнци кај ајделвуд, пробија да се рамнат со нас..]
10. https://www.youtube.com/watch?v=5mkKrFF9208&t=87s [GOAT]
11. https://www.youtube.com/watch?v=bkryCw82uJ4&t=43s [GSF после 4 лидери издемолирана]
12. https://www.youtube.com/watch?v=iO7TSwC2EwA&t=16s [RIP MVR]
13. https://www.youtube.com/watch?v=YQ3FIqBXtWM [RIP MVR По втор пат..]
14. https://www.youtube.com/watch?v=CsupYmKgWDU [all eyez on us]
15. https://www.youtube.com/watch?v=-INvHWRDMd4&t=3s [ВОЈНА, станува се потесно..]
16. https://www.youtube.com/watch?v=c0IsGyFGQuI [lets play]
17. https://www.youtube.com/watch?v=w2qLfuduVAE [MS 13 го сакат Willowfield xD]
18. https://www.youtube.com/watch?v=cgb93ImOohQ [End of the line. Пд ме фаќат, избегувам, пак ме фаќат, ме носат на суд, пред судот се прави бунт, избегувам позади ме чека кола и го напуштам местото] 3:43 најјако хахах


убави времиња, поздрав до дечките шо беа дел од истите. :)
thejosifer official

Отсутен Mitich

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 712
 • Популарност: +6/-8
 • ke mu manam shishe vgla brat nemu mavam aperkat
 • Nick на сервер: Hugh Johnson
Одг: убави времиња FLORENCE XIII
« Одговори #1 на: Септември 16, 2018, 08:53:50 am »
Jako bese ama adminite ne klavaja dh za kuro :/
🍑#PEACHSEASON🍑

Присутен 𝓓𝓪𝓿𝓲𝓭 𝓢𝓽𝓮𝓿𝓮𝓷𝓼

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1042
 • Популарност: +48/-15
 • History is decided by winners
 • Nick на сервер: David_Stevens
Одг: убави времиња FLORENCE XIII
« Одговори #2 на: Септември 16, 2018, 09:10:37 am »
Jako bese ama adminite ne klavaja dh za kuro :/
   ASSISTANT CHIEF OF POLICE     DAVID STEVENS
LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT - " To Protect and To Serve"


Отсутен -Legerch-

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 1
 • Популарност: +0/-0
Одг: убави времиња FLORENCE XIII
« Одговори #3 на: Септември 16, 2018, 09:11:00 am »
Кида

Отсутен calvin uchiha

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 788
 • Популарност: +121/-5
 • 187
Одг: убави времиња FLORENCE XIII
« Одговори #4 на: Септември 16, 2018, 09:14:46 am »
 ::) ::) 8)

Calvin Uchiha's Youtube Videos


Repere sam voleo dok nisam shvatio da seru
Lažu decu da su štekali gudru u frižideru

Отсутен Joseph Carfano

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1527
 • Популарност: +47/-0
 • ex. Dreamworld Helper 3
Одг: убави времиња FLORENCE XIII
« Одговори #5 на: Септември 16, 2018, 10:41:04 am »
Јако


Отсутен Кумановац

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 607
 • Популарност: +12/-30
 • Куманово.
Одг: убави времиња FLORENCE XIII
« Одговори #6 на: Септември 16, 2018, 11:54:55 am »
Уеп ама имаше многу голема крава у администрација  ;D

Отсутен ʍɑԵԵ%ʍíϲհɑҽӀ

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 65
 • Популарност: +2/-0
Одг: убави времиња FLORENCE XIII
« Одговори #7 на: Септември 16, 2018, 01:58:02 pm »
Ima me John Benera :D,pocni pa da rpas ke ima mnogo sto ke rpav. ;D ;D
ex.John Benera :)


Отсутен Mariano Quesada

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 217
 • Популарност: +3/-0
Одг: убави времиња FLORENCE XIII
« Одговори #8 на: Септември 16, 2018, 02:01:48 pm »
јадно, чист масацре

Отсутен Luciana Reese

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 205
 • Популарност: +1/-0
Одг: убави времиња FLORENCE XIII
« Одговори #9 на: Септември 16, 2018, 02:46:25 pm »
Беа времиња ѓуптин треба пак да бидат ама ти неќеш

Отсутен Andrej_Stevens 乡

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 61
 • Популарност: +9/-4
 • Najakiot Sekogas ke Ostane NAJAK!
Одг: убави времиња FLORENCE XIII
« Одговори #10 на: Септември 16, 2018, 06:14:15 pm »
ubavo vreme bese togas  8)

Отсутен Rodriquez.

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 17
 • Популарност: +0/-0
Одг: убави времиња FLORENCE XIII
« Одговори #11 на: Септември 16, 2018, 07:00:21 pm »
уфф..

Отсутен Michael Massino

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 69
 • Популарност: +0/-0
 • KiC LSPD
Одг: убави времиња FLORENCE XIII
« Одговори #12 на: Септември 16, 2018, 07:16:44 pm »

Отсутен Johny_Peterson

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 276
 • Популарност: +1/-5
 • SERVER HEPER <3
Одг: убави времиња FLORENCE XIII
« Одговори #13 на: Септември 16, 2018, 11:30:40 pm »
Почни пак со рп Флоренциа имаш подршка од мене :)
IM THE RICH GUY!!!! = SERVER HEPER <3
(YT) - https://youtu.be/4szhOqCMsxo
LSMD-Z.DIREKTOR - Izgled na Johny Peterson = https://imgur.com/a/auIT5pD

Отсутен 𝗦𝘁𝗲𝘃𝗲𝗻 𝗦𝗲𝗮𝗴𝗮𝗹

 • Server Helper
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 267
 • Популарност: +1/-0
 • 𝔊𝔦𝔲𝔰𝔢𝔭𝔭𝔢 𝔊𝔲𝔦𝔫𝔱𝔞
Одг: убави времиња FLORENCE XIII
« Одговори #14 на: Септември 17, 2018, 10:36:47 am »
mnogu jaki vreminja , dzabe sea i da gi sakas gi nema sve nakurceno porano interesno ke zemes za prv pat gun interesno ti e nema da se kurcis ova ona site si se druzevme po 800 igraci aktivni si igraa i za imot i za ne koj sakase si rpase kako saka ne se karavme za ova za ona i toa e toa  :'( :'(