Јули 22, 2019, 06:57:44 pm

Автор Тема: OBN  (Прочитано 191 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Depresiven od zivotov

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 245
 • Популарност: +61/-2
 • MAJCIN 🦋
 • Nick на сервер: ke umram kako klosar 🦋
OBN
« на: Септември 14, 2018, 08:57:09 pm »
ako vidite u 57 ca obn znajte deka e vinnie carot pozdrav                              FREE VINNIE
                              FREE RUSSEL
                              FREE MY GANG
                                  f*** THE WORLD
                                     see ya

Отсутен John Corleone

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1334
 • Популарност: +38/-3
 • Admin Menager
Одг: OBN
« Одговори #1 на: Септември 16, 2018, 09:38:06 pm »
Непотребна тема.