[ИГРА] - Mислење за спортистот

inannaa · 1336

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен San

 • Moderator
 • *
  • Пораки: 516
  • Репутација: 12
 • the pain goes away.
Одговори #75 на: септември 30, 2018, 04:44:04 pm
Предобар голман само тимот му е утнат..
Russel WestbrookОтсутен Tyrell Deshawn

 • Почетник
 • *
  • Пораки: 72
  • Репутација: 1
Одговори #76 на: септември 30, 2018, 05:30:53 pm
Ногу јак кошаркар.
Keylor NavasОтсутен Mitich

 • Наш човек
 • **
  • Пораки: 577
  • Репутација: 3
 • DW Player since 2013
Одговори #77 на: септември 30, 2018, 07:20:21 pm
Oktopot eden od najdobri golmani vo svetot spored mene
Vinicius JRОтсутен Tyrell Deshawn

 • Почетник
 • *
  • Пораки: 72
  • Репутација: 1
Одговори #78 на: септември 30, 2018, 09:58:06 pm
Најмладиот талент во фудбалот.
Mariano DiazОтсутен Ain TwT

 • Почетник
 • *
  • Пораки: 166
  • Репутација: 97
 • Endemic Species
Одговори #79 на: октомври 02, 2018, 04:30:11 pm
Не заслужена 7мица во REAL Madrid..

Uros Jurisic ?
« Последно менување: октомври 02, 2018, 04:32:59 pm Ain TwT »

R/R


Отсутен James_Brooks

 • Почетник
 • *
  • Пораки: 463
  • Репутација: 9
 • ex. Lukas_Podolski #MiaSanMia
Одговори #80 на: октомври 02, 2018, 08:57:58 pm
Не заслужена 7мица во REAL Madrid..

Uros Jurisic ?
Ќе биде нешто од него
Џошуа Кимих?

Ex.Lukas_Podolski
__________DreamWorld Gamemaster™__________
GameMaster(1): James_Brooks|2|  On Duty


Отсутен Mitich

 • Наш човек
 • **
  • Пораки: 577
  • Репутација: 3
 • DW Player since 2013
Одговори #81 на: октомври 02, 2018, 11:16:19 pm
Ednen od najdobri desni bekoj vo sveto
IscoОтсутен Tyrell Deshawn

 • Почетник
 • *
  • Пораки: 72
  • Репутација: 1
Одговори #82 на: октомври 03, 2018, 03:06:15 pm
Маѓионичар, еден од најдобри во свето!
Dybala?Отсутен ℓєgισиαя

 • Наш човек
 • **
  • Пораки: 589
  • Репутација: 9
 • Направу ве салата, рата та таа, профи, тата-мата!
Одговори #83 на: октомври 05, 2018, 05:08:16 pm
Не е лош
Втор најдобар играч на Јувентус
Прв се знае кој е ... Манџукиќ  ;)

Robert Rosenberg

Cállate boca mejor, maricón, little puto, and all of you culo!
Отсутен San

 • Moderator
 • *
  • Пораки: 516
  • Репутација: 12
 • the pain goes away.
Одговори #84 на: октомври 11, 2018, 12:15:57 pm
http://boxrec.com/en/boxer/588068 Него знаев претходно , но како што видов според овоа е класичен борец (nothing special)

Damian LillardОтсутен A.Hardwell

 • Почетник
 • *
  • Пораки: 8
  • Репутација: 0
Одговори #85 на: ноември 06, 2018, 09:41:23 pm
http://boxrec.com/en/boxer/588068 Него знаев претходно , но како што видов според овоа е класичен борец (nothing special)

Damian Lillard

Прилично добар кошаркар, ми се аресе неговио став и шут.
- Stephen Curry

ex Administrator


Отсутен Ain TwT

 • Почетник
 • *
  • Пораки: 166
  • Репутација: 97
 • Endemic Species
Одговори #86 на: ноември 08, 2018, 11:15:23 am
Господар на кошарката.

Dominick Reyes.

R/R


Отсутен AlmightySosa

 • Наш човек
 • **
  • Пораки: 990
  • Репутација: 13
 • this ain't it
Одговори #87 на: ноември 08, 2018, 12:26:15 pm
Незнам, не гледам ММА

Booker T

i got shooters the fuсk you mean


if you want some beef boy i won't be your farmer
i might be your father, ball like Penny Hardaway


Отсутен Mike Sotton

 • Почетник
 • *
  • Пораки: 3
  • Репутација: 0
Одговори #88 на: јануари 17, 2019, 02:45:11 am
Не го знам не следам WWA

Deontay WilderОтсутен nightraven

 • Почетник
 • *
  • Пораки: 342
  • Репутација: 3
 • Sim Simma
Одговори #89 на: јануари 18, 2019, 07:50:15 pm
Не го знам не следам WWA

Deontay Wilder
добар ама џошуа е најак
De ligt

...еј не ме боли нема фаци кои можат да ми судат
нема почит на се плукам!
А цура за една вечер и мрш од тука
а има цури пун курац, не ми треба љубав!...