Јуни 17, 2019, 11:03:01 am

Автор Тема: [ИГРА] - Mислење за спортистот  (Прочитано 2908 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен San

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 510
 • Популарност: +12/-1
 • the pain goes away.
Одг: [ИГРА] - Mислење за спортистот
« Одговори #75 на: Септември 30, 2018, 04:44:04 pm »
Предобар голман само тимот му е утнат..
Russel Westbrook

Отсутен Tyrell Deshawn

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 69
 • Популарност: +3/-2
Одг: [ИГРА] - Mислење за спортистот
« Одговори #76 на: Септември 30, 2018, 05:30:53 pm »
Ногу јак кошаркар.
Keylor Navas

Отсутен Mitich

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 712
 • Популарност: +6/-8
 • ke mu manam shishe vgla brat nemu mavam aperkat
 • Nick на сервер: Hugh Johnson
Одг: [ИГРА] - Mислење за спортистот
« Одговори #77 на: Септември 30, 2018, 07:20:21 pm »
Oktopot eden od najdobri golmani vo svetot spored mene
Vinicius JR
🍑#PEACHSEASON🍑

Отсутен Tyrell Deshawn

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 69
 • Популарност: +3/-2
Одг: [ИГРА] - Mислење за спортистот
« Одговори #78 на: Септември 30, 2018, 09:58:06 pm »
Најмладиот талент во фудбалот.
Mariano Diaz

Отсутен m1k

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 309
 • Популарност: +110/-4
 • To nije osmeh, to je grc !
Одг: [ИГРА] - Mислење за спортистот
« Одговори #79 на: Октомври 02, 2018, 04:30:11 pm »
Не заслужена 7мица во REAL Madrid..

Uros Jurisic ?
« Последно менување: Октомври 02, 2018, 04:32:59 pm Ain TwT »
#GOONERFAN

Отсутен Lucas_Watson

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 537
 • Популарност: +11/-0
 • ex. Lukas_Podolski #MiaSanMia
Одг: [ИГРА] - Mислење за спортистот
« Одговори #80 на: Октомври 02, 2018, 08:57:58 pm »
Не заслужена 7мица во REAL Madrid..

Uros Jurisic ?
Ќе биде нешто од него
Џошуа Кимих?
Ex.Lukas_Podolski & James_Brooks
Now. Lucas_Watson

Отсутен Mitich

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 712
 • Популарност: +6/-8
 • ke mu manam shishe vgla brat nemu mavam aperkat
 • Nick на сервер: Hugh Johnson
Одг: [ИГРА] - Mислење за спортистот
« Одговори #81 на: Октомври 02, 2018, 11:16:19 pm »
Ednen od najdobri desni bekoj vo sveto
Isco
🍑#PEACHSEASON🍑

Отсутен Tyrell Deshawn

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 69
 • Популарност: +3/-2
Одг: [ИГРА] - Mислење за спортистот
« Одговори #82 на: Октомври 03, 2018, 03:06:15 pm »
Маѓионичар, еден од најдобри во свето!
Dybala?

Отсутен ℓєgισиαя

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 713
 • Популарност: +22/-5
 • I'm Lucifer's cousin Who getting punished?
 • Nick на сервер: Christian_Kingston
Одг: [ИГРА] - Mислење за спортистот
« Одговори #83 на: Октомври 05, 2018, 05:08:16 pm »
Не е лош
Втор најдобар играч на Јувентус
Прв се знае кој е ... Манџукиќ  ;)

Robert Rosenberg

My high school teacher said i'd never be shit
tell that bitch that i turned out just fine!

Отсутен San

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 510
 • Популарност: +12/-1
 • the pain goes away.
Одг: [ИГРА] - Mислење за спортистот
« Одговори #84 на: Октомври 11, 2018, 12:15:57 pm »
http://boxrec.com/en/boxer/588068 Него знаев претходно , но како што видов според овоа е класичен борец (nothing special)

Damian Lillard

Отсутен A.Hardwell

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 8
 • Популарност: +0/-0
Одг: [ИГРА] - Mислење за спортистот
« Одговори #85 на: Ноември 06, 2018, 09:41:23 pm »
http://boxrec.com/en/boxer/588068 Него знаев претходно , но како што видов според овоа е класичен борец (nothing special)

Damian Lillard

Прилично добар кошаркар, ми се аресе неговио став и шут.
- Stephen Curry
ex Administrator

Отсутен m1k

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 309
 • Популарност: +110/-4
 • To nije osmeh, to je grc !
Одг: [ИГРА] - Mислење за спортистот
« Одговори #86 на: Ноември 08, 2018, 11:15:23 am »
Господар на кошарката.

Dominick Reyes.
#GOONERFAN

Stanley Hoover

 • Гостин
Одг: [ИГРА] - Mислење за спортистот
« Одговори #87 на: Ноември 08, 2018, 12:26:15 pm »
Незнам, не гледам ММА

Booker T

Отсутен Mike Sotton

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 9
 • Популарност: +0/-0
 • Такозвани КИША
Одг: [ИГРА] - Mислење за спортистот
« Одговори #88 на: Јануари 17, 2019, 02:45:11 am »
Не го знам не следам WWA

Deontay Wilder

Отсутен nightraven

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 363
 • Популарност: +3/-0
 • Sim Simma
Одг: [ИГРА] - Mислење за спортистот
« Одговори #89 на: Јануари 18, 2019, 07:50:15 pm »
Не го знам не следам WWA

Deontay Wilder
добар ама џошуа е најак
De ligt
...еј не ме боли нема фаци кои можат да ми судат
нема почит на се плукам!
А цура за една вечер и мрш од тука
а има цури пун курац, не ми треба љубав!...