Dreamworld Gaming

Новости:

 • Забава; Помош; Дружба - придружете се на нашиот
  Discord сервер
 • Наш официјален Website: DreamWorld Website
 • Бидете и вие дел од големата DreamWorld заедница!

Cody Sparks old Cristopher Nellson/ Felicio.S/G.Navarro

Cody Sparks · 82

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Cody Sparks

 • Почетник
 • *
  • Пораки: 17
  • Репутација: 0
на: септември 10, 2018, 09:04:26 am
Здраво на сите, има ли некој од постарите играчи на серверот, ако има пишете кои сте и дали се знаемеОтсутен Kris Wu

 • Наш човек
 • **
  • Пораки: 518
  • Репутација: 28
 • Се колнам дека ќе кликнам на Палецот. Се заколна
Одговори #1 на: септември 21, 2018, 04:59:04 pm
slabo

Subscribe to my YouTube channel
www.YouTube.Com/c/Karatist4e

Отсутен Daisy Studley

 • Почетник
 • *
  • Пораки: 43
  • Репутација: 1
Одговори #2 на: септември 21, 2018, 11:33:43 pm
Стар играч , али ретко влевам на сервер колку да видам што како се движеОтсутен Zdravche

 • Почетник
 • *
  • Пораки: 12
  • Репутација: 0
Одговори #3 на: септември 24, 2018, 11:16:22 pm
Здраво на сите, има ли некој од постарите играчи на серверот, ако има пишете кои сте и дали се знаеме
изгледа не.. :-X

ех. Yakuza, Hitman, LSPD, Vlada, Ballas, ARM, LCNx2
ex. GameMaster Level 1