Јуни 17, 2019, 10:39:22 am

Гласање

Дали да се Спореведе ова на серверот ? (доста би било интересно мд а и би имало големо рп) Прочитај пред да оставиш негативен глас!

ДА
48 (90.6%)
Не
5 (9.4%)

Вкупно гласови: 50

Автор Тема: [Идеа LSMD] Интериор + /giverank + Скинови  (Прочитано 1273 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Salvatore Changretta

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 114
 • Популарност: +2/-2
 • Server Helper
Одг: [Идеа LSMD] Интериор + /giverank + Скинови
« Одговори #30 на: Септември 15, 2018, 02:22:09 pm »
Golemo ne

Salvatore ChangrettaCHARACTER - http://dw-game.info/forum/index.php?topic=26990.0

Отсутен Jerny Jonsonn

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 216
 • Популарност: +1/-1
 • ~ EX: MD FBI DOC Leader ~
Одг: [Идеа LSMD] Интериор + /giverank + Скинови
« Одговори #31 на: Септември 15, 2018, 02:27:16 pm »
Golemo ne

Причина зошто мислиш така?  или никогаш немаш Рпано мд и ни рл немаш познавање и ова ти е несватливо и глупаво??
« Последно менување: Септември 15, 2018, 02:31:11 pm Jerny Jonsonn »


Отсутен Kris Wu

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 521
 • Популарност: +35/-6
 • Се колнам дека ќе кликнам на Палецот. Се заколна
Одг: [Идеа LSMD] Интериор + /giverank + Скинови
« Одговори #32 на: Септември 17, 2018, 04:12:44 pm »
Golemo ne

Причина зошто мислиш така?  или никогаш немаш Рпано мд и ни рл немаш познавање и ова ти е несватливо и глупаво??
џабе се карате пцувате поставувате идеи коа никогаш неема да ви се остварат.
Subscribe to my YouTube channel
www.YouTube.Com/c/Karatist4e
Отсутен Tyrell Deshawn

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 69
 • Популарност: +3/-2
Одг: [Идеа LSMD] Интериор + /giverank + Скинови
« Одговори #33 на: Септември 19, 2018, 11:20:57 pm »

Отсутен Settimo Accardi

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 249
 • Популарност: +3/-1
 • Ex Muki_King
Одг: [Идеа LSMD] Интериор + /giverank + Скинови
« Одговори #34 на: Септември 21, 2018, 03:24:06 am »Присутен 𝓓𝓪𝓿𝓲𝓭 𝓢𝓽𝓮𝓿𝓮𝓷𝓼

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1042
 • Популарност: +48/-15
 • History is decided by winners
 • Nick на сервер: David_Stevens
Одг: [Идеа LSMD] Интериор + /giverank + Скинови
« Одговори #35 на: Октомври 07, 2018, 06:29:54 pm »
   ASSISTANT CHIEF OF POLICE     DAVID STEVENS
LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT - " To Protect and To Serve"