Декември 13, 2019, 03:18:57 pm

Гласање

Дали да се Спореведе ова на серверот ? (доста би било интересно мд а и би имало големо рп) Прочитај пред да оставиш негативен глас!

ДА
61 (91%)
Не
6 (9%)

Вкупно гласови: 64

Автор Тема: [Идеа LSMD] Интериор + /giverank + Скинови  (Прочитано 1918 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Senator™

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 267
 • Популарност: +4/-2
 • Влезени у ова не не вадат адвокати.
 • Nick на сервер: I sam znash..
Одг: [Идеа LSMD] Интериор + /giverank + Скинови
« Одговори #45 на: Октомври 23, 2019, 11:01:16 am »
Супер!

Отсутен John Corleone

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1542
 • Популарност: +45/-3
 • Admin Menager
Одг: [Идеа LSMD] Интериор + /giverank + Скинови
« Одговори #46 на: Октомври 24, 2019, 04:08:51 pm »
Доста добра идеа за кревање за РП на МД ќе биде дискутирано за ова.


Отсутен Aniello Dellacroce 🇲🇰

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 680
 • Популарност: +13/-6
 • SWAT Commander 🇲🇰
 • Nick на сервер: Aniello Dellacroce 🇲🇰
Одг: [Идеа LSMD] Интериор + /giverank + Скинови
« Одговори #47 на: Октомври 25, 2019, 06:16:35 pm »
Интересно. Само малку скиновите не ми се допаѓат, другото е океј

Отсутен sn0rlax.

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 302
 • Популарност: +3/-4
 • straight busta.
 • Nick на сервер: William Mcgredy
Одг: [Идеа LSMD] Интериор + /giverank + Скинови
« Одговори #48 на: Октомври 25, 2019, 07:37:46 pm »
Интересно. Само малку скиновите не ми се допаѓат, другото е океј

Отсутен Sretko Kalinic

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 63
 • Популарност: +3/-1
Одг: [Идеа LSMD] Интериор + /giverank + Скинови
« Одговори #49 на: Октомври 29, 2019, 02:16:14 pm »
Скинот на директор да си биде некој скин со сако,панталони(така да личи на директор)
а скинот на доктор да си биди 6ти ранк моментално со мантил.

Пошто никој директор не шета со мантил по болница.
Шмрчем коку и екстазе хасам

Отсутен FBI Agent Brunson

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 152
 • Популарност: +4/-0
 • Bad boys, Bad Boys, Whatchu gonna do...
 • Nick на сервер: Michael Brunson
Одг: [Идеа LSMD] Интериор + /giverank + Скинови
« Одговори #50 на: Ноември 20, 2019, 06:02:29 pm »

Отсутен Pepi Nikolov

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 21
 • Популарност: +1/-0
 • Nick на сервер: Pepi_Nikolov

Отсутен Steven_Seagal

 • Leader Manager
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 922
 • Популарност: +24/-9
 • Ново Лисиче
Одг: [Идеа LSMD] Интериор + /giverank + Скинови
« Одговори #52 на: Ноември 21, 2019, 12:43:08 am »
Нема потреба , и вака не е лошо  ???