Октомври 16, 2019, 12:06:41 pm

Автор Тема: (Nepravilno Zatvoren) Vincent Basciano  (Прочитано 223 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Vincent Basciano

  • Наш човек
  • **
  • Пораки: 453
  • Популарност: +16/-0
  • Ex: LVL 13/GSF Leader
(Nepravilno Zatvoren) Vincent Basciano
« на: Август 21, 2018, 01:26:08 am »
Ваше Име и Презиме (nickname): Vincent Basciano
Од кој админ сте затворени: Anthony Russo
Причина: пг
Зошто мислете дека треба да бидете извадени: епа вака јас бев на воз и ме цјна еден
јас додека викав админ гм да се тп дека ме цј овој бев на кровот на возот и у тој момент
само гледам дека ме затвара админов за пг ве молам да средите и со тој со цја има тема у
крсенје правила ...
Доказ (Задолжително): https://imgur.com/5suhOd0   https://imgur.com/YzuvyB6      https://imgur.com/wLzLoyC    https://imgur.com/LsOxuBt


LITTLE VALLEY LOCOTES 13
Cartel Vincet Basciano
barry2112

  • Гостин
Одг: (Nepravilno Zatvoren) Vincent Basciano
« Одговори #1 на: Август 22, 2018, 11:13:05 am »
Излезен си веќе, следно f8 и скокни не се вози.