Мај 26, 2019, 03:16:52 am

Автор Тема: [МЕБЕЛ SYSTEM]Уредување на куќи со внатрешен ентериер  (Прочитано 1132 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен CanisMK

 • Developer
 • Почетник
 • *
 • Пораки: 136
 • Популарност: +29/-3
МЕБЕЛ(Систем уредување на куќа)

Новости:
Радио - Можност за пуштање музика во своја куќа како во автомобил.
Сеф - Кој се користи за складирање на илегали / пушки. (Само Газда)
Кафемат - Кафемат ви го полни спиење.
Апарат за вода(SPRUNK) - Истиот може да се користи за HP.
Фриждер - Јадење исто за HP.
Полнач - Да го пуните својот телефон во куќа
За да ги користите сите овие работи сеф кафемат фриждер мора да ги купите и наместите некаде во куќа и кога ке сте до нив ги користите
Moже да купите и празен ентериер и да го уредите по ваша желба

Напомена: Јадење за фриждер / вода и другите работи ке мора да ги купувате од 24/7 за да имате залиха во куќата.

ВИДЕО
- https://www.youtube.com/watch?v=4puoc_dbEQE -Отсутен KERIOT

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 207
 • Популарност: +6/-11
 • ez
Одг: [МЕБЕЛ SYSTEM]Уредување на куќи со внатрешен ентериер
« Одговори #1 на: Август 21, 2018, 01:21:45 pm »
GLedav vcera treba da bidis level 10 mi vika za da renoviram interior, dali ova kje se smeni ili kje ostani taka?


Отсутен Intergalactic

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 234
 • Популарност: +3/-0
 • Darkness is the brightest side of the galaxy 🌌
Одг: [МЕБЕЛ SYSTEM]Уредување на куќи со внатрешен ентериер
« Одговори #2 на: Август 21, 2018, 02:05:04 pm »
Колку пари треба за сеф да си купиш сега оти видов тука на видео за пред глобал ако можи да ми кажиш колку пари сега е

POLICE OFFICER III LORENZZO DIESEL
Los Santos Police Department — "To Protect and to Serve"

Отсутен Nico_Zun

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 36
 • Популарност: +0/-1
Одг: [МЕБЕЛ SYSTEM]Уредување на куќи со внатрешен ентериер
« Одговори #3 на: Август 22, 2018, 12:29:37 am »
може ли работи од мебел да се купат доколку не ти е празен интериорот бидејки јас пред глобал имав сеф а интериорот ми беше од голема куќа немаше потреба да купувам празен интериор ?

Отсутен Kris Wu

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 521
 • Популарност: +35/-6
 • Се колнам дека ќе кликнам на Палецот. Се заколна
Одг: [МЕБЕЛ SYSTEM]Уредување на куќи со внатрешен ентериер
« Одговори #4 на: Август 26, 2018, 10:59:09 pm »
Зошто празен ентериор е 200 донатор поени?
Subscribe to my YouTube channel
www.YouTube.Com/c/Karatist4e
Отсутен Makedonce_

 • Developer
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 686
 • Популарност: +123/-6
 • Ilievski
Одг: [МЕБЕЛ SYSTEM]Уредување на куќи со внатрешен ентериер
« Одговори #5 на: Август 27, 2018, 07:04:04 pm »
Треба 4 левел и 65к за сеф, изменето е другите ке биднат по скапи.

Ке ве замолам да ме разберете и вие мене, неможам на сите PM да одговарам..

Отсутен Nasus Senior

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 307
 • Популарност: +4/-4
 • НЕ ЧИТАЈ БЕ ЛИГУШ
Одг: [МЕБЕЛ SYSTEM]Уредување на куќи со внатрешен ентериер
« Одговори #6 на: Септември 03, 2018, 04:09:18 pm »
Kukjata 20 iljadi frizider 50k dobriiiiiii
Отсутен Kris Wu

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 521
 • Популарност: +35/-6
 • Се колнам дека ќе кликнам на Палецот. Се заколна
Одг: [МЕБЕЛ SYSTEM]Уредување на куќи со внатрешен ентериер
« Одговори #7 на: Септември 04, 2018, 12:14:11 pm »
ного скапо ја купи куќа 200к еден стол е 800к ебати логиката ебати. И двор да купам објекти со донатор поени на шо личе овоа?
Subscribe to my YouTube channel
www.YouTube.Com/c/Karatist4e
Отсутен Makedonce_

 • Developer
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 686
 • Популарност: +123/-6
 • Ilievski
Одг: [МЕБЕЛ SYSTEM]Уредување на куќи со внатрешен ентериер
« Одговори #8 на: Септември 07, 2018, 07:14:43 pm »
Средени се цените.

Ке ве замолам да ме разберете и вие мене, неможам на сите PM да одговарам..

Отсутен Kris Wu

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 521
 • Популарност: +35/-6
 • Се колнам дека ќе кликнам на Палецот. Се заколна
Одг: [МЕБЕЛ SYSTEM]Уредување на куќи со внатрешен ентериер
« Одговори #9 на: Септември 08, 2018, 09:26:42 am »
пунач уште нема?
Subscribe to my YouTube channel
www.YouTube.Com/c/Karatist4e
Отсутен Makedonce_

 • Developer
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 686
 • Популарност: +123/-6
 • Ilievski
Одг: [МЕБЕЛ SYSTEM]Уредување на куќи со внатрешен ентериер
« Одговори #10 на: Септември 09, 2018, 04:46:57 am »

Ке ве замолам да ме разберете и вие мене, неможам на сите PM да одговарам..

Отсутен Kris Wu

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 521
 • Популарност: +35/-6
 • Се колнам дека ќе кликнам на Палецот. Се заколна
Одг: [МЕБЕЛ SYSTEM]Уредување на куќи со внатрешен ентериер
« Одговори #11 на: Септември 09, 2018, 06:23:36 pm »
пунач уште нема?

Нема.
па стај и стај уште едно 5-6 мебела и уште 5-6 слота за мебел мајка му стара :D
Subscribe to my YouTube channel
www.YouTube.Com/c/Karatist4e
Отсутен Филип Турбо™

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 2170
 • Популарност: +40/-21
 • OPEL POWER!
interesno