декември 18, 2014, 04:21:09 pm

Автор Тема: Lozinka  (Прочитано 308 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Jimmy

 • Левел 2
 • *
 • Пораки: 147
 • Популарност: 0
 • DW THE BEST!
  • http://www.zaslike.com/files/vdsgxaonmrt5pq2uxkv.jpg
  • Електронска адреса
Lozinka
« на: септември 08, 2011, 04:48:08 pm »
Име_Презиме на сервер:Aleksandar_Velkov
Level:8
Вашиот MSN:ace.velkov@hotmail.com
Кој е проблемот:Si go smeniv password i sea koga go napisam ne saka da se ukl ae ako moze da se otkrie kako e da mi kazete
Слика или видео:Nemam slika oti ne znaev deka ke bide taka
  Jimmy Silverman[/move]

WilliamDasse

 • Легeнда
 • *****
 • Пораки: 2293
 • Популарност: 42
 • GGMU <3
  • Електронска адреса
Одг: Lozinka
« Одговори #1 на: септември 08, 2011, 04:58:41 pm »
доста се спам бе Иван  >:( телетабис еден , само спамаш бе  >:(

Vitonia Lopez

 • Левел 2
 • *
 • Пораки: 274
 • Популарност: 9
 • Vitonia:)
  • Електронска адреса
Одг: Lozinka
« Одговори #2 на: септември 08, 2011, 05:24:31 pm »
Треба ПАК ДА го банираат на форум!Само спама како АДМИН и Тоа како ХЕАД АДМИН!  >:(

Jimmy

 • Левел 2
 • *
 • Пораки: 147
 • Популарност: 0
 • DW THE BEST!
  • http://www.zaslike.com/files/vdsgxaonmrt5pq2uxkv.jpg
  • Електронска адреса
Одг: Lozinka
« Одговори #3 на: септември 08, 2011, 09:40:36 pm »
kakov ivan be ovde e aleksandar
  Jimmy Silverman[/move]

Makedonce_

 • DreamWorld™
 • Developer
 • Левел 3
 • *
 • Пораки: 711
 • Популарност: 305
 • flag;mkd
Одг: Lozinka
« Одговори #4 на: септември 10, 2011, 11:49:46 pm »
пин код од картичка?


Jimmy

 • Левел 2
 • *
 • Пораки: 147
 • Популарност: 0
 • DW THE BEST!
  • http://www.zaslike.com/files/vdsgxaonmrt5pq2uxkv.jpg
  • Електронска адреса
Одг: Lozinka
« Одговори #5 на: септември 12, 2011, 02:32:40 pm »
Не го знам пин кодот од картичката бидејќи немав кредитна картичка и не морав да го научам.
  Jimmy Silverman[/move]

●NEPOZNAT●

 • Легeнда
 • *****
 • Пораки: 2408
 • Популарност: 71
 • Tvrdim nepobedliv sum
Одг: Lozinka
« Одговори #6 на: септември 12, 2011, 03:11:05 pm »
 па кази несто сто знаес за да знаеме дека си ти тој ни слики ни нисто