Јули 22, 2019, 05:53:44 pm

Автор Тема: Регистрација на Акаунт и отварање на сервер  (Прочитано 9854 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Makedonce_

 • Developer
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 685
 • Популарност: +124/-6
 • Ilievski
Одг: Регистрација на Акаунт и отварање на сервер
« Одговори #270 на: Август 27, 2018, 04:07:41 pm »
Jas sum prifanat no odam ig stiskam ok da se reg i nisto ne mi se pojavuva sto e prob?

нетреба да се регистираш, треба да се логираш.

Ке ве замолам да ме разберете и вие мене, неможам на сите PM да одговарам..

Отсутен mhristovzz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 148
 • Популарност: +0/-0
 • Always be yourself !
Одг: Регистрација на Акаунт и отварање на сервер
« Одговори #271 на: Август 27, 2018, 11:40:40 pm »
Jas sum prifanat no odam ig stiskam ok da se reg i nisto ne mi se pojavuva sto e prob?

нетреба да се регистираш, треба да се логираш.
јас се логирав ама ми викаше дека не постои тој акаунт .. :/John Swatson = Tyler Murphy
РП активности и биографија на Tyler Murphy: http://dw-game.info/forum/index.php?topic=24193.0
Отсутен Indo

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 28
 • Популарност: +1/-1
Одг: Регистрација на Акаунт и отварање на сервер
« Одговори #272 на: Август 27, 2018, 11:53:06 pm »
може ли некој да ме прифати? фала
It's hard to cover up the scars I hope the diamonds help

Отсутен Ricardo Garcia

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 98
 • Популарност: +3/-0
 • 420.
 • Nick на сервер: Ricardo Garcia
Одг: Регистрација на Акаунт и отварање на сервер
« Одговори #273 на: Август 29, 2018, 07:01:45 pm »
Одлично

Отсутен DaisukeHikaru

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 41
 • Популарност: +0/-0
 • "Im on a highway to hell"
Одг: Регистрација на Акаунт и отварање на сервер
« Одговори #274 на: Септември 16, 2018, 08:19:54 pm »
Здраво почнав пак да играм самп се регистрирав со бекграунд стори и се приказна карактер и чекам 2 дена веке
нема ни порака ни ништо и сега кога си проверувам статус на акаунт пишува не постои тоа корисничко име ако мпже некој од
администратори да ми помогне?


Sammy "The Bull" Gravano

Отсутен DaisukeHikaru

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 41
 • Популарност: +0/-0
 • "Im on a highway to hell"
Одг: Регистрација на Акаунт и отварање на сервер
« Одговори #275 на: Септември 16, 2018, 09:28:35 pm »
Здраво почнав пак да играм самп се регистрирав со бекграунд стори и се приказна карактер и чекам 2 дена веке
нема ни порака ни ништо и сега кога си проверувам статус на акаунт пишува не постои тоа корисничко име ако мпже некој од
администратори да ми помогне?
[member=1970]Makedon4e_[/member]


Sammy "The Bull" Gravano

Отсутен Kris Wu

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 519
 • Популарност: +37/-6
 • Се колнам дека ќе кликнам на Палецот. Се заколна
 • Nick на сервер: DW propao
Одг: Регистрација на Акаунт и отварање на сервер
« Одговори #276 на: Септември 20, 2018, 10:56:05 am »
Здраво почнав пак да играм самп се регистрирав со бекграунд стори и се приказна карактер и чекам 2 дена веке
нема ни порака ни ништо и сега кога си проверувам статус на акаунт пишува не постои тоа корисничко име ако мпже некој од
администратори да ми помогне?
треба да те прифнат
Subscribe to my YouTube channel
www.YouTube.Com/c/Karatist4e
Отсутен arturo alvarez

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 43
 • Популарност: +5/-1
 • shit don't feel the same when you're out of town
Одг: Регистрација на Акаунт и отварање на сервер
« Одговори #277 на: Октомври 01, 2018, 11:48:45 am »
Ne raboti kako sho treba  ;)
Rain keeps falling, tears keep falling
Rain keeps falling, tears keep falling
Darling, your love is like walking a bed of nails
But now I just can't keep on finding 🙏💔

Jahseh to Peep

"His name will live, brother"